Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Iron Mountain

Regulska 2
05-820 Reguły
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 753 61 41
Fax: 22 753 61 43
[email protected]

www.ironmountain.pl

NIP: 5251419704

Oddziały:

Iron Mountain

Centrala
Aleje Jerozolimskie 172
02-486 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.ironmountain.pl

Kim jesteśmy?

Od 1951 r. jesteśmy liderem na rynku globalnym w dziedzinie zarządzania informacją. 64% naszych klientów jest z nami dłużej niż 5 lat, co oznacza, że jesteśmy organizacją stabilną i ciągle się rozwijamy. Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie consultingu procesów po stronie klienta, cyklu życia dokumentów w organizacji oraz ich digitalizacji. Prowadzimy działania z zakresu bezpiecznego przechowywania, składowania, archiwizacji oraz niszczenia dokumentacji tradycyjnej i nośników cyfrowych. Nasi klienci to największe firmy z każdej kategorii rynku.

Co znajduje się w naszych zbiorach? Przechowujemy m.in. dzieła sztuki, miliony zdjęć i różnego rodzaju dokumentów oraz setki tysięcy nagrań. Znajdują się tu zdjęcia Marilyn Monroe, Alberta Einsteina czy oryginalny dokument patentowy na wynalezioną przez Edisona żarówkę. Przechowujemy nagrania Elvisa Presleya, Michaela Jacksona czy „Night and Day” – singiel Franka Sinatry.

Nasze wartości

Nasze wartości mają kluczowe znaczenie dla kultury firmy. Stanowią one podstawę wszystkiego, co i jak robimy, a nasi pracownicy, niezależnie od stanowiska, działają codziennie zgodnie z nimi. Zobacz, co jest dla nas najważniejsze.

Uczciwe działanie — jesteśmy otwarci i uczciwi. Każdego dnia działamy zgodnie z naszymi wartościami.
Bezpieczeństwo i ochrona — chronimy samych siebie i innych, a aktywa naszych klientów zabezpieczamy jak własne.
Tworzenie wartości dla klientów — stale szukamy sposobów na to, aby lepiej służyć naszym klientom i usprawniać ich działania.
Odpowiedzialność — czujemy się osobiście odpowiedzialni za sukcesy naszych zespołów, klientów i firmy.
Promowanie integracji i pracy zespołowej — staramy się dostrzec wyjątkowe pomysły oraz perspektywy i je doceniać, aby osiągać lepsze wyniki.

Czerpiemy z międzynarodowego doświadczenia

W Polsce funkcjonują dwie spółki, Iron Mountain Polska oraz Iron Mountain Polska Services, które są częścią Iron Mountain Inc – globalnego lidera w branży zarządzania informacją. Firma została założona w 1951 r. przez Hermana Knausta, a jej pierwszym klientem był East River Savings Bank. Obecnie zaufało nam ponad 225 000 klientów. Iron Mountain Inc. to 6 centrów danych i ponad 1 400 obiektów w ponad 50 krajach, w których zatrudnionych jest przeszło 25 000 pracowników. Mamy bogate doświadczenie i aktywnie reagujemy na potrzeby naszych klientów. Zobacz, jak to jest być częścią cyfrowej rewolucji i pracuj z najlepszymi!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)