Dane kontaktowe

Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

Sienkiewicza 85/87/XV pietro
90-057 Łódź

NIP: 5213787067

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy usługowo-serwisową spółką z Grupy NOKIA.

Na terenie całego kraju, działając w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, świadczymy usługi w zakresie projektowania, budowy, nadzoru szerokopasmowych oraz mobilnych sieci telekomunikacyjnych.

Realizujemy również projekty w obszarze utrzymania sieci i przyłączy indywidualnych abonentów oraz GSM-R (GSM for Railways, Kolejowa Sieć GSM).

Wdrożenie systemu GSM-R to przełomowy projekt, który umożliwi budowę nowoczesnego i innowacyjnego systemu kolejowego w Polsce.

W ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa  uczestniczymy w projektowaniu oraz budowie sieci światłowodowych w szesnastu regionach Polski.

Planowana inwestycja obejmie swoim zasięgiem w dużej części obszary wiejskie. Niezawodne, odporne na zakłócenia oraz bezpieczne włókna światłowodowe pozwolą między innymi na wielokrotnie szybszą transmisję pakietów danych o dużej objętości (np. szybsze pobieranie filmów w jakości Ultra HD oraz 4K).

U nas ludzie są na pierwszym miejscu

Ludzie na pierwszym miejscu – to nie jest tylko encyklopedyczne hasło. Dla nas ludzie w istocie są na pierwszym miejscu, nie tylko poprzez wewnętrzny program o tej samej nazwie, ale i w codziennych relacjach biznesowych.

Program Ludzie na 1 miejscu oznacza dla nas, że zarządzamy naszymi:

  • wynikami
  • talentami
  • rozwojem

jednocześnie rozpoznając i nagradzając za wyniki i osiągnięcia.

Złożone systemy budujemy na zewnątrz firmy, w firmie dbamy o poczucie równości. „Cześć” i mówienie sobie „na Ty” obowiązuje pomiędzy pracownikami każdego działu, szczebla, bez względu na staż pracy.

NASZE BIURA

Centrala Iris Telecommunication znajduje się w Łodzi. Posiadamy także 6 biur regionalnych (w Kielcach, Bydgoszczy, Olsztynie, Szczecinie, Wrocławiu i Warszawie).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)