Dane kontaktowe

iQor Global Services Poland Sp. z o. o.

Fordońska 248 G
85-766 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 52 525 90 00
[email protected]

www.iqor.com

NIP: 5542678238

iQor

Zatrudniamy na świecie ponad 40 tysięcy pracowników w 18 krajach na 4 kontynentach. Pracujemy z najlepszymi markami na świecie, dostarczając naszym partnerom biznesowym, zintegrowane i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania od telefonicznej obsługi Klienta i zarządzaniem materiałami do diagnostyki i naprawy sprzętu elektronicznego. Pełne spektrum współpracy to połączenie najnowocześniejszej technologii, efektywnego łańcucha dostaw oraz kompleksowej analizy biznesowej wraz ze wsparciem dla procesów podniesienia efektywności i zwiększenia oszczędności. Nasz oddział w Bydgoszczy zatrudnia ponad 1400 pracowników i jest jedną z największych firm serwisowych w Europie zajmującą się naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną sprzętu elektronicznego a także usługami w zakresie BPO.

Wartości iQorian

Szczerość

Rozumiemy na czym polega takt i profesjonalizm w kontakcie ze współpracownikami i klientami. Jesteśmy dumni z naszej umiejętności budowania silnych i trwałych relacji.

Orientacja na klienta

Staramy się być najbardziej atrakcyjnym partnerem dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Satysfakcja klienta i docenienie marki iQor jest dla nas potwierdzeniem jakości świadczonych usług.

Otwarta komunikacja

Nasza komunikacja jest pełna szacunku. Nie boimy się kwestionować działań, które nie zgadzają się z naszymi wartościami.

Szacunek

Podstawową wartością naszej współpracy jest pełne szacunku traktowanie klientów i innych pracowników.

Innowacyjność

Staramy się nieustannie doskonalić i usprawniać naszą pracę.

Odpowiedzialność

Mamy pełną świadomość tego, w  jaki sposób wpływamy na innych.  Nasze obowiązki wykonujemy z największą starannością i odpowiedzialnością.

Potrzeba dzielenia się

Poprzez wspieranie różnych inicjatywach dążymy do poprawiania jakości życia ludzi wokół nas.
 

Ostatnie wpisy dla iQor Global Services Poland Sp. z o. o.

Najnowsze oferty pracy

  • iQor Global Services Poland Sp. z o. o.

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

    2019-08-19

zobacz wszystkie oferty pracy (1)