Dane kontaktowe

IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.

ul. Wiktorii Wiedeńskiej 17
02-954 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.iq-marketing.pl

NIP: 5251022800

NASZA FIRMA

Jesteśmy jedną z największych niezależnych i niesieciowych agencji reklamowych w Polsce. Działamy na polskim rynku odnosząc sukcesy od ponad 20 lat, dzięki zgranemu 90 osobowemu zespołowi.

Interesują nas wszystkie obszary marketingu, które wiążą różne kanały komunikacji. Odpowiadamy za strategię, koncept, kreację oraz realizację kampanii zintegrowanych, jak również działań angażujących konsumenta w miejscu sprzedaży. Jesteśmy dumni z wieloletniej obsługi zarówno światowych marek, jak i lokalnych brandów z wielu branż. Tworzymy stabilne i bezpieczne środowisko pracy.

NASZ ZESPÓŁ

W IQ w przyjaznej, często nieformalnej atmosferze pracują osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem. Są to zarówno specjaliści wielokrotnie nagradzani za efektywne kampanie w polskich i zagranicznych konkursach reklamowych, jak i obiecujący w branży początkujący. Łączy nas podobna kultura działania i naturalna niechęć do wysiadywania w biurze po godzinach.

Nasza siedziba może wzbudzić ciekawość – mieścimy się w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z własną windą, zajmując 30 pokojów i pokoików. To dlatego nie ma u nas open space.

NASZE WARTOŚCI

Po pierwsze ludzie i traktowanie siebie na co dzień po partnersku. Wierzymy, że codzienna życzliwość, poczucie humoru i otwartość, tworzą atmosferę firmy i wpływają na dobry klimat w pracy. Współpracujemy ze sobą tak, by spełnić oczekiwania stałych, jak i nowo pozyskanych Klientów.

Jesteśmy zawsze gotowi do dialogu. Stwarzamy wszystkim równe szanse rozwoju, liczymy się z każdym zdaniem i konstruktywną krytyką. Promujemy inicjatywy odpowiedzialne społecznie i różnorodność w miejscu pracy – w 2012 roku dołączyliśmy do Sygnatariuszy Karty Różnorodności.