Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IPRESSO S.A.

ul. Ceglana 4
40-514 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: + 48 32 720 95 81
[email protected]

www.ipresso.com

NIP: 6342678033

Poznaj nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firma z branży IT/MarTech. Rozwijamy nowe technologie automatyzacji, pomagając Pro-Marketerom. Naszym klientom dostarczamy wysokiej jakości i najnowszej generacji platformę Marketing Automation, dopasowaną branżowo ze wsparciem specjalistów automatyzacji oraz IT. iPresso to więcej niż automatyzacja. To także doświadczenie, know-how, szkolenia, integracje systemów i rozwój dedykowanych komponentów. Pracujemy z największymi markami, w tym z branży FMCG, Media & Entertainment czy E-Commerce. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Tworzymy jeden zgrany ZESPÓŁ składający się z PROFESJONALISTÓW z obszaru programowania, projektowania, cyberbezpieczeństwa, marketingu i administracji. Doceniamy nie tylko wiedzę i umiejętności, stawiamy także na dobre RELACJE, wierząc, że to właśnie kompetencje społeczne tworzą klimat sprzyjający WSPÓŁPRACY, budowaniu wzajemnego ZAUFANIA i ZAANGAŻOWANIA. Przywiązujemy dużą wagę do nieustającego ROZWOJU i podnoszenia kwalifikacji. Inspirujemy się wzajemnie, wymieniamy pomysłami. Zachęcamy do aktywności sportowej oraz charytatywnej poprzez uczestnictwo w eventach czy też akcjach społecznych. Wspieramy również MŁODE TALENTY, dając im możliwość zdobycia u nas praktycznej wiedzy oraz umiejętności pod okiem NASZYCH EKSPERTÓW.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ipresso.com.  Znajdziesz tu więcej informacji o naszej firmie, platformie iPresso Marketing Automation i o nas jako zespole. Przekonasz się również, w czym nie mamy sobie równych :-)

Jeśli cechujesz się wysokim poziomem zaangażowania, jesteś kreatywny, nie boisz się wyzwań i chcesz się stale rozwijać, to aplikuj do nas. Na naszej stronie w zakładce 'Kariera' opisaliśmy poszczególne etapy procesu rekrutacji. Tu znajdziesz również nasze aktualne oferty pracy i wiele innych przydatnych informacji (m.in. o tym, jak będą wyglądały Twoje pierwsze dni i tygodnie pracy u nas). Wyposażymy Cię w odpowiednie narzędzia pracy, zapewnimy wsparcie i dobrą atmosferę :-) Dołącz do nas i rozwijaj z nami najnowocześniejszą technologię Marketing Automation! Pracuj z Profesjonalistami dla Profesjonalistów!