Dane kontaktowe

Inwestor Nieruchomości

Wacława Felczaka 11
71-417 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 914 890 054
[email protected]

www.inwestor.com.pl

NIP: 8522581371

KIM JESTEŚMY?

Firma Inwestor Nieruchomości to jedna z największych firm obrotu nieruchomościami w województwie zachodniopomorskim. Zajmujemy się pośrednictwem, handlem i zarządzaniem nieruchomościami.

Siłą naszej marki jest zespół doświadczonych specjalistów, zdolnych sprostać każdemu wyzwaniu. Dla nas liczy się partnerska relacja, oparta na zaufaniu i wsparciu.

Wieloletnie doświadczenie, nieskazitelna opinia, wysoki poziom obsługi, czynią z nas zaufanego partnera dla małych i dużych, o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak również komercyjnych.

PRACUJ Z NAMI!

Na rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od ponad 25 lat. Filarem naszej działalności, oprócz wiedzy i doświadczenia, jest zgrany zespół. Jesteśmy grupą ambitnych ludzi, których pasjonuje świat nieruchomości oraz szukanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Chcemy pomagać ludziom podejmować właściwe decyzje.

Praca w naszym zespole bazuje na wzajemnym szacunku oraz współpracy opartej na zaufaniu. Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego do naszego zespołu. Cenimy ludzi głodnych sukcesu, wytrwale dążących do celu.

Pomożemy zrealizować Ci marzenia o nieograniczonym rozwoju, niezależności finansowej oraz wskażemy drogę, jak wykorzystać drzemiący w Tobie potencjał do zbudowania własnego biznesu.

Stworzyliśmy atrakcyjną formę współpracy zarówno dla początkujących agentów, stawiających  pierwsze kroki w tym zawodzie, jak i dla tych najbardziej wymagających i doświadczonych.

Szukamy ludzi, którzy podzielą z nami nasz entuzjazm i pasję do bycia najlepszym specjalistą w branży nieruchomości. Razem możemy więcej!

CO ZYSKUJESZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI?

Praca agenta nieruchomości to praca dla ambitnych, niezależnych i głodnych sukcesu.
Jest to profesja dająca ogromne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. W tym zawodzie nie ma miejsca na korporacyjną rutynę. Wystarczy jeden telefon, aby zupełnie zmienił się Twój dzień, tydzień, a nawet miesiąc.

Co zyskujesz, współpracując z nami:

  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń - to od Ciebie zależy, ile zarobisz i jak szybko
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • bazę danych klientów
  • wsparcie pracy przez system CRM
  • szkolenia oraz kursy - uczysz się i podnosisz swoje kwalifikacje
  • partnerską atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów
  • niezależność finansową - sam budujesz swój własny plan oraz ustalasz tempo pracy
  • wsparcie działu marketingowego w promowaniu Twoich działań

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI!

„Nie ważne ile masz pomysłów, ważne ile z nich zrealizujesz”

Od zawsze byliśmy przekonani, że ludzie są największym kapitałem, bez którego żadna firma nie jest w stanie skutecznie funkcjonować ani się rozwijać. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do budowania wzajemnych relacji oraz utrzymaniu dobrej atmosfery w miejscu pracy.

Przez lata działalności, zdobyliśmy doświadczenie, pozwalające na stworzenie elastycznych form współpracy, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań każdego partnera firmy. Pragniemy, aby każdy współpracownik w naszej firmie miał możliwość wybrania własnej drogi na szczyt. Wspieramy, szkolimy, doradzamy. Dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem, bo zależy nam na Twoim rozwoju.

Z naszą pomocą oraz z Twoją determinacją do realizowania wyznaczonych celów, sukces w branży nieruchomościami to tylko kwestia czasu. Nie poszukujemy pracowników etatowych, szukamy partnerów chcących osiągnąć w życiu sukces osobisty i zawodowy. Poszukujemy osób z pasją.

Rozwijaj z nami swoje kompetencje, pozwól się dostrzec - prześlij nam swoje CV!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)