Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

INVADO Sp. z o.o.

Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna
śląskie, Polska
Telefon: 34 35 10 540
Fax: 34 35 35 602
[email protected]

www.invado.pl

NIP: 5750007575

Poznaj nas

Firma INVADO z o.o., należy do międzynarodowego koncernu Arbonia. Cały czas dynamicznie się rozwija, stając się jednym z największych producentów drzwi wewnętrznych z ugruntowaną pozycją na rynku. 

Obecnie Firma zatrudnia ponad 550 osób i ciągle tworzy nowe miejsca pracy. 

INVADO jest ekspertem w produkcji drzwi wewnętrznych okleinowanych, technicznych, łamanych, szklanych, w zakresie systemów przesuwnych, a także dodatków: klamek, listew przypodłogowych oraz profil i frontów meblowych. 

Produkcja INVADO odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego. 

Firma stawia na wysoką jakość, przystępną cenę oraz atrakcyjny design, co doceniają klienci z 33 krajów europejskich, Kanady oraz Meksyku, którzy mają w swoich domach drzwi INVADO.
 
Po więcej szczegółów na temat firmy INVADO zapraszamy na stronę: www.invado.pl

NASZE WARTOŚCI

Zaangażowanie, odpowiedzialność, zaufanie oraz współpraca to wartości, do których pracownicy INVADO i jej współpracownicy czują się zobowiązani. Stosowanie i realizacja tych wartości w codziennym kontakcie z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi jest częścią żywej, opartej na obustronnym  szacunku kultury przedsiębiorstw Grupy Arbonia, w tym INVADO.

Nasz Kodeks Postępowania w Grupie Arbonia ułatwia naszym pracownikom postępowanie zgodnie z tymi podstawowymi wartościami.

Kodeks Postępowania wskazuje naszym pracownikom jak chronić nasze najcenniejsze dobro, naszą reputację na rynku. Dostarcza on praktycznych porad na temat przestrzegania prawa i przepisów oraz pracy z klientami i współpracownikami. Kodeks Postępowania objaśnia również standardy i zachowania, których przestrzegania oczekujemy od naszych pracowników.

ROZWÓJ

W INVADO wierzymy, że jednym z najważniejszych aspektów determinujących zaangażowanie pracowników do pracy jest atmosfera w zespole oparta na kompetencjach kadry kierowniczej.

W związku z tym, rozpoczynamy Program Rozwojowy skierowany do Kadry Kierowniczej na produkcji „AKADEMIA LIDERA PRODUKCJI W INVADO”.

W ramach Programu, z jednej strony zidentyfikujemy potencjał kierowniczy każdego z uczestników, określimy mocne strony i obszary do rozwoju, z drugiej natomiast wesprzemy rozwój kompetencji managerskich i operacyjnych poprzez udział w szkoleniach i warsztatach. W ramach warsztatów i szkoleń wyposażymy uczestników Programu w różne wspierające narzędzia, między innymi jak prowadzić trudne rozmowy z pracownikami, jak się skutecznie komunikować, jak monitorować osiąganie celów produkcyjnych, jak budować efektywne zespoły.

AKADEMIA LIDERA PRODUKCJI W INVADO” to projekt, który zakłada, że najważniejszy w firmie jest człowiek. Wierzymy, że zaangażowanie w rozwój pracowników oraz wyposażanie w kompetencje służące budowaniu coraz lepszej atmosfery w pracy jest inwestycją, która przyniesie szerokie korzyści dla ludzi, zespołów i firmy. 

Zostań częścią naszego zespołu i pomóż kształtować świat drzwi INVADO!

Szukasz indywidualnego wsparcia, perspektywy rozwoju kariery i przyszłościowego pracodawcy? Witamy w INVADO! Z nami znajdziesz najlepsze warunki do rozwoju zawodowego i osobistego. Zrób kolejny krok w swoim życiu. Razem z INVADO.

  • 550 Pracowników
  • Umowa o pracę
  • Rozwój kariery
  • Benefity

PROCES REKRUTACJI

Nasze oferty rekrutacyjne są odzwierciedleniem bieżących potrzeb biznesu. Kładziemy nacisk na kompetencje korporacyjne i wartości Grupy Arbonia.

Zatrudniamy osoby nastawione na współpracę, profesjonalne i konsekwentne w działaniu, zorientowane na rozwój, innowacyjne i dążące do osiągania wysokiej jakości realizowanych zadań.

5 ETAPÓW REKRUTACJI:

  • Etap 1 - Aplikowanie na ofertę pracy
  • Etap 2 - Wstępna selekcja aplikacji
  • Etap 3 - Telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna
  • Etap 4 - Spotkanie rekrutacyjne
  • Etap 5 - Wybór kandydata i złożenie oferty pracy i badanie potencjału zawodowego

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)