Dane kontaktowe

Intuum Sp. z o.o.

Grunwaldzka 163
80-266 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

intuum.pl

NIP: 5842773159

Zaufaj doświadczonym ekspertom

INTUUM to ludzie, którzy działają samodzielnie, niestandardowo i przede wszystkim – bardzo skutecznie.

Dbamy nie o banki, lecz o naszych klientów: to Państwa potrzeby zawsze są i zawsze będą dla nas najważniejsze. Zapraszamy, na pewno znajdziemy dla Państwa najkorzystniejsze finansowanie dowolnego celu, a jednocześnie, na spokojnie i przy dobrej kawie przeprowadzimy przez wszystkie procedury z nim związane.

Choć obracamy się w strefie finansów

...to nie cyfry są u nas najważniejsze!

W naszym świecie najcenniejszym kapitałem są wiedza i doświadczenie – to one przekładają się na wymierne, finansowe wyniki. Wyniki w postaci niższej raty kredytu czy korzystniejszych warunków spłaty pożyczki. To właśnie jest naszą ofertą; nie pośrednictwo, lecz poszukiwanie dla Państwa optymalnych, bezpiecznych i najlepszych rozwiązań finansowych.

Biura Intuum znajdują w czterech miastach: Gdańsk, Al. Grunwaldzka 163; Łódź, ul. Wólczańska 128/134; Bydgoszcz, ul. Dworcowa 13 / U3, Warszawa, ul. Grzybowska 43.

Wiedza na dobry %

Dzięki nam kredyt uzyskają Państwo na najlepszych dostępnych na rynku warunkach.

Tak jak wszystko w życiu, tak i pożyczanie pieniędzy można zrobić albo dobrze, albo źle. A jest to ważna umiejętność, zwłaszcza gdy potrzebna jest duża suma, np. na inwestycję czy zakup mieszkania.

Dzięki ekspertom Intuum hipotekę, pożyczkę lub kredyt uzyskają Państwo na najlepszych dostępnych na rynku warunkach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)