Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Intrum Sp. z o.o.

Domaniewska 48
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.intrum.pl

NIP: 5212885709

Nasze know-how i doświadczenie są doceniane przez rynek

Regularnie dostarczamy rzetelne opracowania rynkowe. Wnioski pochodzące z raportów Intrum - EPR i ECPR są publikowane przez najważniejsze media informacyjne, opiniotwórcze oraz gospodarczo-biznesowe w Polsce. W prowadzeniu biznesu pomagają nam nasze cztery wartości: Empathy, Ethics, Dedication i Solutions, które leżą u podstaw naszej misji i wizji. Wierzymy w etyczną windykację: w codziennych działaniach kierujemy się Kodeksem Postępowania Intrum i Zasadami Dobrych Praktyk ZPF, których jesteśmy sygnatariuszem.

Nasi pracownicy są dla nas ważni!

O sile firmy świadczą jej pracownicy. W Intrum to doskonale wiemy! Dbamy o wellbeing i rozwój kompetencji naszego Zespołu. Lubimy nagradzać za zaangażowanie i świetnie wykonaną pracę. Zwycięzcy regularnie organizowanych przez nas konkursów - ”Intrum Values Awards” i ”Intrum Leader of the Year” oraz Gwiazdy Intrum mogą to potwierdzić:). Mamy świetnych Ambasadorów, którzy stanowią najlepszą reklamę naszej firmy. Dołączysz do nich?:)

Pomaganie jest naszą pasją i misją!

Pomaganie jest wpisane w nasze DNA. Wspieranie tych, którzy potrzebują pomocy, to obowiązek rynkowych liderów, firm takich jak Intrum. Dlatego włączamy się lub sami organizujemy wiele akcji z obszaru CSR. Przeczytasz o nich na naszych kanałach w mediach społecznościowych (Instagram, LinkedIn). To również dla nas doskonale źródło, by „chwalić się” naszym świetnym zespołem i podejmowanymi inicjatywami!