Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Intrum Sp. z o.o.

Domaniewska 48
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.intrum.pl

NIP: 5212885709

Intrum: lider rynku zarządzania wierzytelnościami

Pracuj w firmie, której misją jest wyznaczanie drogi ku zdrowej gospodarce! Przyłącz się do jej realizacji!

Jako lider rynku zarządzania wierzytelnościami pomagamy firmom zachować płynność finansową, a konsumentom wyjść z długów. W ten sposób przyczyniamy się do funkcjonowania zdrowej gospodarki, z czego czerpać mogą wszyscy! Nasza praca sprawia, że możemy dokonywać zmian na lepsze! Mamy nadzieję, że to również stanie się Twoim celem! Wierzymy w przejrzystą i etyczną windykację. Działamy w oparciu o nasze cztery wartości: Empathy, Ethics, Dedication i Solutions. One i nasz Kodeks Postępowania to „drogowskazy”, które na co dzień podpowiadają nam, jak mamy postępować z naszymi klientami i konsumentami. Przestrzegamy również Zasad Dobrych Praktyk ZPF, których jesteśmy sygnatariuszem. W tym roku ponownie otrzymaliśmy Certyfikat Etyczny od Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, który jest potwierdzeniem rzetelnego i etycznego podejścia Intrum do obsługi klientów.

Sprawdzona marka, za którą stoi bogata tradycja i know-how

Intrum w Polsce należy do międzynarodowej Grupy Intrum, globalnego lidera rynku zarządzania wierzytelnościami z bogatą, ponad 100-letnią tradycją.

W całej Grupie Intrum pracuje ok. 10 000 osób. Pomagamy naszym Klientom rozwijać się poprzez dbanie o ich klientów. Osiągamy ten cel dzięki temu, że każdego dnia nasi pracownicy kontaktują się z ok. 250 000 konsumentów, którym pomagamy zacząć życie wolne od długów. W ten sposób firmy-wierzyciele mogą odzyskać swoją płynność finansową lub zadbać o to, by kwestia dotycząca opóźnionych płatności nie stała się ich problemem. Specjalizujemy się w pomocy największym firmom i dużym instytucjom finansowym, ale naszymi Klientami są również dziesiątki tysięcy małych i średnich firm.

Doświadczenie i know-how Intrum w Polsce są doceniane przez rynek. „Lider Windykacji” czy „Order Finansowy” to tylko kilka wyróżnień, które nasza firma otrzymała w ostatnim czasie.

W trosce o sustainability, w trosce… o Nas!

Działamy w oparciu o filozofię sustainability, realizując:

  • eko-inicjatywy, które pozwalają nam dbać o środowisko,
  • działania z CSR – pomaganie innym jest naszą pasją,
  • tworząc autorskie materiały i opracowania, które m.in. zwiększają poziom wiedzy na temat finansów osobistych w społeczeństwie.

Jesteśmy doceniani za nasze działania w obszarze CSR. O naszych inicjatywach można przeczytać w tegorocznym raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu: „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki”.

Jesteśmy dumni z tego, że tylko w 2020 r. aż 40 naszych Ambasadorów zaangażowało się w 25 akcji charytatywnych. Odkąd korzystamy eko-papieru, zaoszczędziliśmy już 20 tys. l wody. Też chcesz tak pomagać w pracy? Dołącz do nas!:)

Co oferujemy naszym pracownikom:

Nasze cztery wartości nie tylko są zasadami, według których działamy, ale również określają sposób,
w jaki traktujemy naszych Kolegów i Koleżanki. Nie rzucamy słów na wiatr! Wiedzą o tym nasi pracownicy – zwycięzcy naszego cyklicznego konkursu ”Intrum Values Awards”!

Dołączając do naszej ekipy masz szansę:

  • wykonywać pracę, która ma znaczenie!
  • funkcjonować w inkluzyjnym środowisku, które stawia na różnorodność!
  • pracować w firmie, która ma przejrzystą kulturę organizacyjną i docenia starania pracowników!
  • rozwinąć swoją karierę, pracując dla międzynarodowej marki – lidera w swojej branży,
  • korzystać z bogatego pakietu benefitów pracowniczych!
  • doświadczyć pracy dla firmy, która zdobywa najlepsze oceny pracowników w badaniach ich zadowolenia, np. My voice!

Kolejny dowód na to, że poważnie podchodzimy do potrzeb naszych pracowników, a ich rozwój jest dla nas priorytetem? Proszę bardzo!:) Oto wyniki badania satysfakcji pracowników Intrum, My voice 2021: wskaźnik TEI – Team Efficiency Index/ Efektywność zespołu: 86 pkt, LSI – Leadership Index/ Przywództwo: 86 pkt, EI – Engagement Index/ Zaangażowanie: 85 pkt, CI – Culture Index/Kultura Organizacji: 89 pkt, eNPS – Employee Net Promoter Score: 42 pkt, WB – Wellbeing Index: 83 pkt.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (33)