Dane kontaktowe

Introl

ul. Tadeusza Kościuszki 112
40-519 Katowice
śląskie, Polska
[email protected]

www.introl.pl

NIP: 6342882420

W przemyśle niezastąpieni

Już od ponad 28 lat dostarczamy polskim zakładom zaawansowane rozwiązania automatyki i pomiarów przemysłowych. Od 1990 roku, czyli od samego początku działalności, stawiamy na sprawdzonych dostawców, wysoką jakość i profesjonalne wsparcie techniczne naszych inżynierów. Dziś  jesteśmy czołowym w Polsce dostawcą na rynku automatyki, z jedną z najszerszych ofert aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki, profesjonalną kadrą inżynierską i ogólnopolską siecią doradców techniczno-handlowych. Ciągły rozwój kompetencji pozwolił rozszerzyć zakres oferowanych przez nas działań. Dziś, oprócz doboru i  dystrybucji aparatury, świadczymy także usługi w zakresie projektowania układów pomiarowych, modernizacji maszyn i linii produkcyjnych, projektowania i wdrażania nowoczesnych systemów automatyzujących produkcję, integracji systemów automatyki, wzorcowania aparatury kontrolno-pomiarowej.

Stawiamy na inżynierów

Naszą przewagą rynkową jest wysoka jakość i profesjonalne wsparcie techniczne dla naszych rozwiązań. Z uwagi na to kluczowe są dla nas doświadczenie, kompetencje, otwarty umysł naszych pracowników i chęć ciągłego rozwoju. Praca w INTROL to możliwość zdobywania doświadczenia w wielu branżach przemysłu i praktyczne poznanie różnych procesów technologicznych.

Grupa INTROL

Jesteśmy częścią notowanej na GPW Grupy INTROL – polskiego holdingu spółek inżynierskich dostarczających zaawansowane rozwiązania m.in. w zakresie automatyki, pomiarów przemysłowych i technologii IT do wielu branż gospodarki, głównie dla energetyki ogólnej i zawodowej, przemysłu, ochrony środowiska, budownictwa, górnictwa i motoryzacji. Grupa INTROL zatrudnia obecnie około 1600 pracowników, w tym ponad 600 świetnie wykwalifikowanych inżynierów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)