Dane kontaktowe

INTERSNACK POLAND

NIEDŹWIEDŹ 64
32-090 SŁOMNIKI
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 640 40 30
[email protected]

www.intersnack.pl

Poznaj nas!

Intersnack Poland to część Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek. Jesteśmy międzynarodową firmą, zlokalizowaną w Słomnikach i Nysie. Mamy nadzieję, że zapoznasz się z naszą ofertą i dołączysz do zespołu.

Nasze wyroby sprzedawane pod markami takimi jak Felix, Crispers czy Przysnacki są dostępne w całym kraju. Dostarczamy też szeroką gamę półproduktów producentom z przemysłu spożywczego.

Nasz cel? Urozmaicanie życia poprzez oferowanie najlepszych słonych przekąsek. Wciąż się rozwijamy wdrażając nowe technologie i pracując nad jakością naszych produktów.

Kultura Organizacyjna

Kulturę naszej organizacji opieramy na trzech filarach.

Myślimy odpowiedzialnie

Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie nasze działania. Dlatego zarówno nasi pracownicy, jak i klienci wiedzą, że mogą nam zaufać. Uczciwość, odpowiedzialność oraz przemyślane zarządzanie ryzykiem są niezbędne przy wdrażaniu długofalowych planów rozwoju firmy.

Działamy przedsiębiorczo

Szeroka gama oferowanych produktów pozwala nam spełnić oczekiwania konsumentów. Pragmatyczne podejście sprawia, że jesteśmy skuteczni w działaniach i osiągamy doskonałość operacyjną we wszystkich obszarach.

Rośniemy razem

Musimy się rozwijać, by utrzymać pozycję lidera. Dlatego skupiamy się nie tylko na różnorodności naszych marek i produktów, lecz także różnorodności kulturowej, doświadczenia i talentu naszych pracowników. Daje nam to energię, która jest niezbędna, by podejmować właściwe decyzje i zajmować kluczowe miejsce na rynku międzynarodowym.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)