Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

Noakowskiego 22
00-668 Warszawa

NIP: 5260038806

Poznaj nas

Działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 1993 roku i jesteśmy jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności, InterRisk proponuje swoim Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne oraz finansowe.

Różnorodność napędza nas do działania. Zespół InterRisk tworzą doświadczeni specjaliści, ale i osoby zaczynające swoja karierę zawodową. Nasi pracownicy cenią nas za stabilność oraz atmosferę otwartości, współpracy. Jako zaletę wskazują również możliwość zachowania równowagi praca – życie i swobodę działania.

W naszej działalności kierujemy się koncepcją zrównoważonego rozwoju, dążąc do tego, by odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstwa przenikała procesy biznesowe.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Vienna Insurance Group, której korzenie sięgają 1824 r., kiedy to założono najstarszą z trzech firm ubezpieczeniowych, które dziś tworzą Wiener Städtische Versicherung AG. Vienna Insurance Group VIG to lider ubezpieczeń w Europie Środkowo–Wschodniej, do którego należy około 50 spółek w 25 krajach, zatrudnia ok. 23 tysiące pracowników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)