Dane kontaktowe

International Paper Kwidzyn

Lotnicza 1
82-500 Kwidzyn

NIP: 5810004587

INTERNATIONAL PAPER – KWIDZYN

Prawdopodobnie nie zaskoczymy Cię, jeśli napiszemy, że zajmujemy się produkcją papieru.

Ale czy wiesz, że… ?

  • Od 1992 r jesteśmy częścią największej korporacji papierniczej świata – International Paper, z siedzibą główną w Memphis, USA.
  • Produkujemy jeden z najbardziej uznanych na rynku papierów biurowych marki POL, a ponadto zajmujemy się produkcją papieru offsetowego, używanego m.in. do produkcji książek; tekturę powlekaną, mającą zastosowanie m.in. w opakowaniach leków czy też artykułów spożywczych oraz papier pakowy.
  • Nasz zespół to ponad 1800 osób – specjalistów, inżynierów, operatorów, technologów, kontrolerów jakości oraz pracowników wsparcia administracyjno-organizacyjnego – w których nieustannie inwestujemy umożliwiając ciągły rozwój kompetencji oraz ścieżki zawodowej w ramach struktur International Paper w Kwidzynie i na całym świecie!
  • Jesteśmy firmą silnie zaangażowaną na rzecz lokalnej społeczności – aktywnie wspieramy nasze miasto i region, dbamy o ekologię i zrównoważony rozwój, promujemy sport i zdrowy styl życia, a także edukujemy uczniów i studentów. 
  • Pomagamy! Od ponad 25 lat Fundacja Opiekuńcza International Paper-Kwidzyn wspiera najbardziej potrzebujących niosąc im niezbędną pomoc finansową i rzeczową.
  • Gramy Fair! Od 18 lat utrzymujemy prestiżowy tytuł Przedsiębiorstwa Fair-Play, przyznawanego najbardziej etycznym, zaangażowanym społecznie i odpowiedzianym przedsiębiorstwom w Polsce.
  • Inwestujemy w najlepsze ekologiczne rozwiązania, w celu zminimalizowania naszego wpływu na środowisko naturalne oraz aktywnie wspieramy działania na rzecz zrównoważonego rozwoju realizując cele spójne z założeniami Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Witamy w domu POLa

DBAMY O SIEBIE

Bezpieczeństwo naszych pracowników oraz wszystkich osób przebywających na terenie International Paper jest naszą kluczową wartością. Nie ma dla nas nic ważniejszego niż zapewnienie, że wszystkie osoby pracujące na terenie naszej firmy każdego dnia bezpiecznie wracają do domu i swoich bliskich.

SPORT,  PASJE I RODZINA

Od 10 lat organizujemy jedną z najbardziej uznanych w Polsce imprez sportowych – Kwidzyński Bieg Papiernika, który co roku przyciąga około 3000 biegaczy, którzy pokonują dystans 10 km ulicami Kwidzyna.

Ponadto organizujemy wiele atrakcyjnych wydarzeń dla pracowników i ich rodzin, m.in. Dzień IP, rajdy rowerowe, marsze na orientacje połączone z sadzeniem drzewek, imprezy świąteczne z zabawami dla dzieci, akcje charytatywne, warsztaty związane ze zdrowym żywieniem i wiele więcej.

DLA UMYSŁU, CIAŁA I DUCHA

Doskonale wiemy, jak ważne jest zdrowie i równowaga pomiędzy życiem zawodowym i osobistym.

Naszym pracownikom oferujemy bogaty wachlarz benefitów, m.in. pakiet medyczny Luxmed, kartę MultiSport, dopłaty do wydarzeń kulturalnych oraz „wczasy pod gruszą”, kursy językowe, dofinansowania do studiów wyższych, szkolenia kompetencji miękkich i technicznych.

Dołącz do nas

Zobacz jak wygląda rekrutacja krok po kroku:

KROK 1. ZAAPLIKUJ

Pierwszy krok należy do Ciebie! Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i złóż aplikację na tę, która Cię interesuje.

KROK 2. ROZMOWA TELEFONICZNA

Następnym krokiem jest krótka rozmowa telefoniczna na temat Twojej aplikacji, po której udzielimy Ci informacji co do dalszych etapów procesu. Jeśli praca wymaga znajomości języka angielskiego, rozmowa może częściowo odbyć się w tym języku.
Z uwagi na znaczącą liczbę procesów rekrutacyjnych oraz nadsyłanych aplikacji, kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których profil jest najbliższy naszym wymaganiom i potrzebom.
Bez obaw, nie korzystamy z algorytmów, przeglądamy rzetelnie każdą nadesłaną aplikację.

KROK 3. SESJA TESTOWA

Jeżeli aplikujesz na stanowiska operatorskie możemy dodatkowo zaprosić Cię na sesję testową. Jest to symulacja produkcji i zbiór pytań dotyczący powszechnych sytuacji związanych ze środowiskiem pracy.

KROK 4. ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Kolejny etap to spotkanie z rekruterem bądź przyszłym kierownikiem. Spotkania te odbywają się w siedzibie naszej firmy.

KROK 5. DECYZJA

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby przekazać Ci informację zwrotną na temat finalnej decyzji.  

JAK TO BĘDZIE NA POCZĄTKU?

W pierwszym tygodniu pracy w naszej firmie będziesz uczestniczyć w programie adaptacyjnym, który pozwoli Ci szybciej poczuć się jak u siebie. W trakcie poznasz nasz zespół, firmę, nasze wartości i strategię.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)