Dane kontaktowe

International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o.

ul. Maszynowa 20
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: 587600 300
[email protected]

www.internationalpaper.com/pl

NIP: 5252446063

INTERNATIONAL PAPER – GDAŃSK

International Paper to światowy lider z branży papieru, opakowań i celulozy. W Gdańsku specjalizujemy się w przetwarzaniu włókien celulozowych, znajdujących zastosowanie w produkcji artykułów higienicznych. Zaopatrujemy w towar fabryki w Europie i Azji. Naszymi najważniejszymi szefami są dzieci i ich rodzice. Dbamy, aby nasze produkty były bezpieczne i jak najwyższej jakości.

NASZA STRATEGIA

Nasz strategia - IP Way Forward -  polega na tworzeniu wartości dla wszystkich interesariuszy w perspektywie przyszłych pokoleń.

Realizujemy to przez:

  • Zrównoważone leśnictwo,
  • Inwestowanie w ludzi,
  • Dbałość o naszą planetę,
  • Tworzenie innowacyjnych produktów,
  • Osiąganie wyników w oparciu o misję.

BENEFITY W IP GDAŃSK

KARTA SPORTOWA

Uwielbiasz spędzać aktywnie czas wolny? U nas masz taką możliwość! Tenis ziemny, ścianka wspinaczkowa, czy nawet joga – wszystkie te aktywności są dostępne w ofercie MultiSport. A co najważniejsze, IP Gdańsk w pełni opłaca koszt karty sportowej :). Istnieje również możliwość dopisania osoby towarzyszącej.

OPIEKA MEDYCZNA

Jako firma z wysokimi standardami bezpieczeństwa dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników na każdym kroku. Oferujemy możliwość korzystania z kompleksowych usług z zakresu opieki zdrowotnej realizowanych przez znaną sieć LuxMed. W pełni opłacamy koszt pakietu :). Istnieje również możliwość dopisania osób towarzyszących.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Chcesz zabezpieczyć się finansowo na wypadek nieprzewidzianych sytuacji życiowych? Pomożemy! Oferujemy możliwość korzystania z ubezpieczenia na życie w firmie Unum. Pakiet zawiera wsparcie w wielu trudnych sytuacjach. Istnieje możliwość wskazania osób uposażonych.

ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Zwiększone wydatki w okresie wakacyjnym, czy świątecznym? Nie ma problemu! IP Gdańsk zapewnia pomoc finansową pracownikom dwa razy do roku. Świadczenia są przyznawane w oparciu o kryterium socjalne :).

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE

Jako firma z wysokimi standardami etycznymi wierzymy, że dobry pracownik to ten otoczony troską i zrozumieniem. Wspomagamy naszą kadrę na co dzień oferując możliwość telefonicznego korzystania ze wsparcia psychologicznego, a także porad finansowych czy prawnych. Usługi są całkowicie poufne i realizowane przez zewnętrzną firmę.

DOŁĄCZ DO NAS

Zobacz jak wygląda rekrutacja krok po kroku:

KROK 1. ZAAPLIKUJ

Pierwszy krok należy do Ciebie! Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i złóż aplikację na tę, która Cię interesuje.

KROK 2. ROZMOWA TELEFONICZNA

Następnym krokiem jest krótka rozmowa telefoniczna na temat Twojej aplikacji, po której udzielimy Ci informacji co do dalszych etapów procesu. Jeśli praca wymaga znajomości języka angielskiego, rozmowa może częściowo odbyć się w tym języku.

Z uwagi na znaczącą liczbę procesów rekrutacyjnych oraz nadsyłanych aplikacji, kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których profil jest najbliższy naszym wymaganiom i potrzebom.

Bez obaw, nie korzystamy z algorytmów, przeglądamy rzetelnie każdą nadesłaną aplikację.

KROK 3. SESJA TESTOWA

Jeżeli aplikujesz na stanowiska operatorskie możemy dodatkowo zaprosić Cię na sesję testową. Jest to symulacja produkcji i zbiór pytań dotyczący powszechnych sytuacji związanych ze środowiskiem pracy.

KROK 4. ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Kolejny etap to spotkanie z rekruterem bądź przyszłym kierownikiem. Spotkania te odbywają się w siedzibie naszej firmy.

KROK 5. DECYZJA

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby przekazać Ci informację zwrotną na temat finalnej decyzji. 

JAK TO BĘDZIE NA POCZĄTKU?

W pierwszym tygodniu pracy w naszej firmie będziesz uczestniczyć w programie adaptacyjnym, który pozwoli Ci szybciej poczuć się jak u siebie. W trakcie poznasz nasz zespół, firmę, nasze wartości i strategię.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)