Dane kontaktowe

InterKadra Sp. z o.o.

Wielicka 50
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

www.interkadra.pl

NIP: 6762336026

Poznaj nas

InterKadra to jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce, działająca od 2006 roku. Zatrudniamy ponad 20 000 pracowników rocznie w kraju i za granicą. Z usług Interkadry korzystają zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i mniejsze przedsiębiorstwa z sektora MŚP. Posiadamy 20 centrów rekrutacyjnych w całej Polsce.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) oraz Sekcji Agencji Opieki (SAO). W zatrudnianiu pracowników i pracobiorców stosujemy wysokie standardy, w czym pomaga nam wdrożona norma ISO 9001:2015 oraz Karta Różnorodności, której jesteśmy sygnatariuszami. Także od ponad 5 lat z sukcesem realizujemy projekty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, głównie w obszarze rynku pracy. Zdobyliśmy Gazele Biznesu, Skrzydła Biznesu, Diament Forbesa oraz zajęliśmy 1 miejsce w kategorii „Firma HR – agencje pracy tymczasowej” w prestiżowym rankingu Book f Lists 2017/2018.

Jesteśmy firmą godną Twojego zaufania!

Nasze wartości

Profesjonalizm - stosujemy sprawdzone procedury postępowania. Nigdy nie podejmujemy się zleceń, których nie jesteśmy w stanie zrealizować.

Intergracja - nasz zespół konsultantów zawsze stara się zintegrować z organizacją klienta tak, by czuł się on w pełni współodpowiedzialny za sukces projektu.

Czas - mamy świadomość, że czas jest kluczem do sukcesu w każdym przedsięwzięciu, dlatego potrafimy rozważnie nim zarządzać, tak aby jak najszybciej zrealizować założone cele.

Zrównoważony rozwój - odpowiedzialnie korzystamy ze środowiska i aktywnie wpływamy na rozwój lokalnej społeczności, angażując się w tworzenie nowych miejsc pracy, z zachowaniem najwyższych standardów etycznych.

Jakość - nasze ambicje są spisane i zarazem spójnie wpisane w dokumenty i systemy zarządzania. Należy do nich Kodeks Postępowania Członków Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), tzw. strategia odpowiedzialnego biznesu. Ambicje te obowiązują w każdym CR Spółki i w przypadku każdego biznesu firmy.

Dlaczego my?

CSR – jesteśmy odpowiedzialni społecznie. Od 2015 roku konsekwentnie podejmujemy działania w obszarze zaangażowania społecznego i rozwoju społeczności lokalnej, praktyk z zakresu pracy oraz środowiska. Angażujemy naszych pracowników w akcje integracyjne i charytatywne – np. Zielone kilometry, zbiórka darów dla schroniska, Szlachetna Paczka i Business Run.

Benefity – w ramach struktur wewnętrznych oferujemy naszym pracownikom prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie na życie. Organizujemy także szereg konkursów z nagrodami m.in. quizy wiedzy, świąteczne konkursy plastyczne dla dzieci oraz na ambasadora firmy.

Atmosfera – w naszych biurach panuje przyjazna atmosfera, sprzyjająca współpracy i rozwojowi zawodowemu.

Doświadczenie – nasz zespół tworzy ponad 200 specjalistów, którzy również z chęcią pomogą zdobyć Tobie doświadczenie z obszaru HR w ramach praktyk oraz staży oferowanych w wewnętrznych strukturach Interkadry.

Różnorodność – oferujemy zróżnicowane stanowiska pracy w całej Polsce oraz za granicą.

Kobiety – prawie 90% naszego zespołu stanowią kobiety. Wspieramy je w ich karierze, stwarzając odpowiednie warunki rozwoju oraz równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Legalne zatrudnienie – promujemy legalne zatrudnienie, które daje pełnie praw oraz ochronę zatrudnionym przez nas osobom. Szczególnie jest to istotny aspekt w przypadku osób delegowanym poza granice naszego kraju.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)