Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Inter Trade Sp. z o. o.

ul. Legionów 243 a
43-502 Czechowice- Dziedzice
śląskie, Polska
Telefon: 728 887 674
[email protected]

intertrade.com.pl

NIP: 5482313420

WITAJ, TU INTER TRADE

To właśnie MY utrzymujemy przemysł w ruchu! Jak? 

Oferujemy naszym klientom produkty, wsparcie techniczne oraz usługi w zakresie hydrauliki siłowej, pneumatyki, techniki napędowej, automatyki i wielu innych ciekawych obszarów technicznych. 

Projektujemywykonujemy i dostarczamy rozwiązania w zakresie budowy maszyn, automatyzacji i robotyzacji produkcji, a także  pneumatyki oraz hydrauliki siłowej. 

Nasi klienci to zarówno małe, średnie przedsiębiorstwa produkcyjne oraz znane,  międzynarodowe koncerny. 

A tak w  skrócie, to mamy swój udział w tym, że np. Twoja ulubiona kawa, czekolada, herbata  są produkowane „na czas”. 

Jesteś ciekaw co już osiągnęliśmy? Koniecznie zajrzyj do nas na www.intertrade.com.pl 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nasz wyjątkowy ponad stuosobowy Team.  
To nie tylko świetni specjaliści, ale przede wszystkim ciekawi nowinek technicznych, pozytywnie nastawieni ludzie. Ludzie, którzy po prostu chcą poprzez swoją pracę uczestniczyć w tworzeniu naszej firmy. Współpracujemy, poszukujemy rozwiązań, dzielimy się wiedzą.

Od zawsze stawiamy na zaufanie i pozytywne relacje nie tylko wewnątrz firmy, ale również z naszymi klientami, dostawcami, współpracownikami. 

Nigdy nie spoczywamy na laurach, szukamy, testujemy i realizujemy ciekawe rozwiązania.  

U nas nie ma czasu, ani miejsca na nudę!

Słuchamy tego co mówisz, bo chcemy tworzyć miejsce, gdzie każdy z nas ma szanse rozwijać się w swojej dziedzinie, by być najlepszym w tym co robi i co lubi robić.

DLACZEGO MY?

Nowoczesne rozwiązania, technologie dostarczamy nie tylko naszym klientom, ale również wykorzystujemy je w naszej codziennej  pracy.

Pomagamy innym! Szlachetna Paczka to już nasz coroczny rytuał. Dodatkowo jesteśmy na bieżąco z lokalnymi akcjami, w których aktywnie z radością uczestniczymy.

Jesteś EKO?! To dobrze, bo to również jeden z naszych priorytetów działania. Jesteśmy fanami recyclingu, minimalizmu i eko - oszczędności.

Rywalizacja!? Głównie sportowa - biegamy, jeździmy na rowerach, wędrujemy po górach. Zdobywamy kilometry, które przekładają się na realną pomoc potrzebującym. 

Oczywiście standardowo zapewniamy Ci profesjonalne narzędzia pracy oraz pakiet medyczny, ubezpieczenie zdrowotne, dodatek stażowy , a także miejsce parkingowe i pyszną kawę. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)