Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

INTER-TEAM Sp. z o.o.

ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.inter-team.com.pl

NIP: 5240301927

O nas

Jesteśmy jednym z liderów na rynku dystrybucji części samochodowych w Polsce oraz dostawcą kompleksowych usług dla warsztatów samochodowych.
Działamy na polskim rynku od ponad 30 lat poprzez stale rozwijająca się sieć oddziałów handlowych oraz magazynów. Świadczymy usługi nie tylko w Polsce, ale także na rynkach czeskim, niemieckim oraz w krajach bałtyckich. Świadczymy wysokiej jakości usługi sprzedażowe, zajmujemy się doradztwem, zarządzaniem, a także specjalistycznymi szkoleniami technicznymi.

W 2018 roku dołączyliśmy do Grupy Mekonomen - wiodącego dystrybutora części i akcesoriów motoryzacyjnych w Północnej Europie.

Kim jesteśmy?

INTER-TEAM tworzy blisko 1500 osób: sprzedawców, przedstawicieli handlowych, magazynierów, specjalistów licznych branż i profesji, którzy swoją codzienną pracą zapewniają setkom warsztatów i sklepów dostęp do nowoczesnych produktów, usług i szkoleń. 

Naszą siłą jest budowanie długotrwałych, obustronnych relacji, między pracownikami, klientami,  firmą i jej otoczeniem. Dzielimy się wiedzą z klientami wprowadzając ich w najnowsze rozwiązania techniki motoryzacyjnej i warsztatowej. Stale się uczymy. Opracowujemy własne programy szkoleniowe oraz motywacyjne inwestując w rozwój pracowników, podnosząc ich kwalifikacje i wiedzę.

Dlaczego warto z nami pracować?

Naszym pracownikom zapewniamy stabilne i pełne możliwości miejsce pracy, które umożliwia wielotorowy rozwój i długoletnią karierę.

Wspieramy osoby rozpoczynające karierę lub chcące się przebranżowić. Dzięki szkoleniom adaptacyjnym dopasowanym do wybranych stanowisk, możesz rozpocząć swoją karierę nie posiadając dużego  doświadczenia zawodowego.

Zapewniamy naszym pracownikom świadczenia opieki zdrowotnej, szkolenia, gwarantowane benefity pracownicze, wsparcie w realizowaniu pasji sportowych.

 

Jakimi wartościami kierujemy się w codziennej pracy?

- ZAANGAŻOWANIE - lubimy to, co robimy i codziennie to udowadniamy. Wierzymy, że rozwój własny przyczynia się do rozwoju firmy.
PRACA ZESPOŁOWA - wszyscy gramy do „jednej bramki”. Tylko dzięki dobrej współpracy możemy osiągnąć sukces.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ - w ten sposób podchodzimy zarówno do pracowników, jak i do oferowanych przez nas towarów i usług.
- PROFESJONALIZM - codziennie dokładamy starań, aby zapewnić naszym klientom, jak najwyższe standardy obsługi.

Jeśli czujesz, że branża motoryzacyjna może być dla Ciebie interesująca, bądź chcesz dołączyć do jednej z naszych wyspecjalizowanych komórek biurowych, wyślij do nas swoją aplikację. Kto wie, może okaże się, że to właśnie Ciebie szukamy?! 😊

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)