Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Inteca Sp z o.o.

Tadeusza Kościuszki 29
29 bud. A
50-011 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 715 60 91
[email protected]

inteca.pl

NIP: 8951993080

Czym się zajmujemy na co dzień:

Od ponad 10 lat świadczymy usługi doradcze w zakresie wdrażania i integracji systemów informatycznych, architektury korporacyjnej, automatyzacji procesów biznesowych, API Management oraz dedykowanych aplikacji,

Nasze usługi rozwoju oprogramowania wzbogacone są o doradztwo w zakresie architektury IT.

Współpracując z klientami koncentrujemy się na optymalizacji inwestycji informatycznych, ich korelacji z celami biznesowymi przedsiębiorstwa, planowaniu oraz budowaniu efektywnej architektury biznesowej i informatycznej.

Naszymi Klientami są duże firmy z sektora finansowego, bankowego oraz przemysłu i usług.

Jak pracujemy:

Jesteśmy zespołem konsultantów i inżynierów oprogramowania z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów dla przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku.

Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Nasze podejście do eksplorowania rynku nowych technologii i ciągłego doskonalenia się sprawia, że nasz stos technologiczny jest szeroki i ciągle go wzbogacamy. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali sprawdzone i solidne rozwiązania.

Wieloletnia współpraca z dużymi firmami sprawiła, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Rozumiemy jak pracują duże organizacje. Ściśle współpracujemy z użytkownikami biznesowymi, aby zoptymalizować i zautomatyzować jak najwięcej ich działań.
Jesteśmy ekspertami w:

WSO2 API Manager // WSO2 (Integration Partner)
OpenShift, Keycloak, Drools, Quarqus, Kogito // Red Hat (Partner)
WebMethods // Software AG (Implementation Partner, Sales Partner)
Enterprise Architect // Sparx Systems (Reseller, Trainer Consultant & Mentor)
Angular
Spring
Kubernetes
Nuxeo

Jak się u nas pracuje?

Nie jesteśmy korporacją i widzimy w tym wiele korzyści. Nie tworzymy niepotrzebnych procesów i struktur. Stawiamy na partnerskie relacje i płaską strukturę organizacyjną, nie budujemy dystansu. Twoje pomysły będą słyszane i będziesz miał wpływ na kształtowanie naszej firmy. Stawiamy na sprawdzone praktyki, ale mamy w firmie otwarte drzwi i umysły. Po prostu utalentowani inżynierowie tworzą dobre zespoły!

Lubimy działać zwinnie i w uporządkowany sposób, dlatego organizację naszej pracy opieramy o metodykę SCRUM i filozofię Agile. Autonomiczne zespoły, liczące maksymalnie 6 osób, przy wsparciu Project Leadera decydują w jaki sposób zarządzać swoją pracą i jak najlepiej realizować cele projektowe.

Kulturę firmy i atmosferę tworzymy razem podczas codziennej pracy, dlatego przyjazną atmosferę stawiamy na pierwszym miejscu. Wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego czasami wybijamy się z codziennej rutyny i wspólnie bawimy się poza biurem (lubimy się dobrze bawić).Integracja jest dla nas ważna, ponieważ wierzymy, że zgrany zespół to fundament dobrej współpracy i tworzenia dobrej jakości oprogramowania.