Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

intec Automation Sp. z o.o.

ul. Niebieska 3
55-040 Bielany Wrocławskie
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 332 99 00
Fax: 71 332 99 02
[email protected]

www.intec-automation.com

NIP: 8990016492

Poznaj nas

intec Automation zalicza się do wiodących producentów oraz niezależnych oferentów kompletnych rozwiązań z zakresu automatyzacji. Kluczowym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie systemów sterowania procesami technologicznymi, jak również ich integracja wertykalna z wszystkimi innymi procesami przebiegającymi w przedsiębiorstwie.

Kluczowym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie systemów sterowania procesami technologicznymi, konstrukcji i budowy maszyn jak i stanowisk zrobotyzowanych. Integrujemy wertykalnie nasze systemy automatyki, aby umożliwić wymianę danych z systemami zarządzającymi procesami przebiegającymi w przedsiębiorstwie.

Co jest dla nas ważne?

  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Efektywne zespoły projektowe
  • Szansa zdobycia kwalifikacji i umiejętności w ramach organizowanych szkoleń
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Kogo poszukujemy

Szukamy pasjonatów w swoich dziedzinach. Osób otwartych, pozytywnie nastawionych, chętnie stawiających czoła wyzwaniom, a przede wszystkim nieustannie śledzących nowe trendy i wychodzących poza utarte schematy. Cenimy sobie dobrą współprace i komunikatywność z innymi - w zespole siła!

Nasze profile zawodowe to przede wszystkim stanowiska inżynierskie w obszarze robotyki, automatyki, mechaniki, elektroniki oraz różnych języków programowania. Zatrudniamy również osoby doświadczone w zarządzaniu projektami oraz zarządzaniu relacjami z klientem.

Nie tylko projektujemy, ale także samodzielnie budujemy nasze urządzenia, zapraszamy więc do nas również specjalistów techników, operatorów oraz pracowników montażu.