Dane kontaktowe

Insert S.A.

Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław

NIP: 8981945134

O nas

InsERT jest liderem polskiego rynku oprogramowania dla MŚP, mającym na koncie ponad 700 tys. sprzedanych licencji. Liczba korzystających z naszych rozwiązań firm przekroczyła już 420 tys., a z programów sprzedażowych wystawianych jest ok. milion faktur dziennie. Od 2007 r. jesteśmy obecni także w szkolnictwie; decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej programy linii InsERT GT są podstawą w nauczaniu i egzaminowaniu w ponad 800 szkołach średnich o profilu ekonomicznym.

Nasza aktualna oferta to przede wszystkim dwie flagowe linie: InsERT nexo oraz InsERT GT. W obu pakietach znajdują się zintegrowane ze sobą systemy ułatwiające obsługę sprzedaży, księgowości oraz kadr i płac. Dobrze znamy potrzeby MŚP, dlatego dla firm z tego sektora przygotowaliśmy również m.in. kompleksowy system ERP – Navireo.

  • 28  Lat firmy
  • 300 Pracowników 
  • Nr 1 W Polsce
  • 700 tys. Sprzedanych licencji
  • 2 tys. Partnerów

Taki mamy klimat :)

Jesteśmy firmą rodzinną, wdrażamy międzynarodowe standardy, jednocześnie nie zapominając o przyjaznej i życzliwej atmosferze. Zaczynaliśmy jako mała firma, w której najważniejsza są dobre relacje i tego się trzymamy. Jesteśmy otwarci na zmiany, ale przywiązani do ludzi, z którymi współpracujemy, dlatego znaleźliśmy wiele powodów by spędzać razem czas. Wspólnie ze wszystkimi działami stworzyliśmy InsERT Team, składający się m.in. z drużyny piłkarskiej oraz biegaczy. Poza pracą spotykamy się na kręglach, planszówkach, w pubie, czy imprezie tematycznej poświęconej technologii VR.  Co roku organizujemy również wspólnego grilla z okazji Dnia Hotlinera oraz Dnia Sportowca, a także Imprezę Noworoczną.

Nasza struktura organizacyjna jest płaska, a zasady współpracy pozbawione formalizmu i zbędnej biurokracji. Unikamy sztywnych procedur i papierowego raportowania, preferując partnerskie relacje i rozmowy pozbawione oficjalnego tonu.

Pamiętaj, że z InsERTem jesteś na Ty! Niezależnie od zajmowanego stanowiska czy stażu wszyscy mówimy sobie po imieniu.

Lubimy zdobywać wiedzę

W Insercie staramy się kreować szerokie możliwości podwyższania własnych kwalifikacji.

Ogromną wagę przykładamy do rozwoju naszych pracowników, dlatego organizujemy wspólne aktywności szkoleniowe i staramy się wspierać indywidualne działania w tym zakresie. Każdy pracownik ma możliwość zgłoszenia własnej inicjatywy szkoleniowej, dołączenia do planowanych kursów oraz możliwość udziału w projektach, które będą podnosiły jego obecne kwalifikacje. Transfer wiedzy pomiędzy naszymi pracownikami to kolejna okazja do zyskania nowej perspektywy. Zespoły chętnie dzielą się opiniami na temat nowych technologii czy informacjami nt. prowadzonych ostatnio procesów projektowych.

Jeśli chodzi o zakres szkoleń, nie ograniczamy się jedynie do obszarów związanych ze specjalistyczną, twardą wiedzą zawodową, zwracamy również uwagę na rozwój umiejętności społecznych i osobistych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)