Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6793107918

#zostańwdomu

W InPost działamy zwinnie i dopasowujemy się do nawet najtrudniejszych warunków.

Jako, że nie zwalniamy tempa i wciąż poszukujemy nowych pracowników wprowadziliśmy strategie zdalnej rekrutacji i wdrożenia.

Rekrutacja:

  1. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami poprzez aplikację MS Teams lub telefonicznie. Przeprowadzamy rekrutację w formie zdalnej.
  2. Jeśli poszukujemy pracowników do oddziałów terenowych, magazynów, czy produkcji, na drugim etapie kandydat spotyka się z menedżerem, który zachowując szczególne środki ostrożności przeprowadza krótką rozmowę kompetencyjną. W kolejnym kroku wybrany Kandydat procesuje zatrudnienie we współpracy z HR – także zdalnie.

Onboarding:

  1. Biura: Pracownik odbiera sprzęt IT+ Tel w wyznaczonych godzinach, gdzie kontaktuje się z nim szczególnie przeszkolony reprezentant InPost, zachowując najwyższe środki bezpieczeństwa. Potem rozpoczynamy onboarding zdalnie z wykorzystaniem naszych wewnętrznych aplikacji: MS Teams, oraz SpeedCity.
    SpeedCity to platforma grywalizacyjna, która towarzyszy naszym Pracownikom od pierwszego dnia, przeprowadzając przez wdrożenie oraz jest ukierunkowana na działania związane z budowaniem zaangażowania (sport, fun at work, CSR, komunikacja)  
  2. Oddziały, magazyny, produkcja: Pracownik pierwszego dnia pobiera środki ochrony osobistej, przechodzi konieczne szkolenie stanowiskowe we współpracy z specjalnie wyszkolonym reprezentantem InPost, następnie bezpośredni przełożony wdraża w bieżące obowiązki. Wszyscy Pracownicy są wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej, żele dezynfekujące, rękawiczki, maseczki. Dodatkowo zmiany są skonstruowane w taki sposób, aby pracownicy się skupiali w mniejszych grupach.  Dodatkowo Pracownicy korzystają z aplikacji SpeedCity.

Wasze zdrowie jest dla nas ważne!

Pracownicy są na bieżąco edukowani nt. zachowania ostrożności w miejscu pracy. Nasze służby BHP oraz menedżerowie na bieżąco monitorują przestrzeganie procedur i dbają, by wszelkie środki ostrożności były zachowane.

Śmiało, dołącz do #Team InPost.