Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6793107918

InPeople

Wspólnie pomagamy

… a lubimy pomagać. W ramach akcji „Paczucha Pomocy” angażujemy się w rozliczne działania społecznościowo-charytatywne – Szlachetną Paczkę (to już tradycja!), zbiórkę rzeczy dla schronisk dla bezdomnych zwierząt czy akcje oddawania krwi. W ramach wewnętrznej inicjatywy „Pomaganie przez działanie” organizujemy kiermasze – możesz na nie przynieść (i oczywiście zakupić) praktycznie wszystko, poczynając od przepysznych ciast, a kończąc na biżuterii, przetworach, książkach i ubraniach, środki przekazywane są oczywiście na cele charytatywne.

Wspólnie się rozwijamy

Fundacja InPost powstała, by inspirować naszych pracowników i ich najbliższych do nieustannego rozwoju - zdobywania nowych kompetencji, kreatywnego myślenia i budowania dzięki nim pewności siebie. Jak? Poprzez system grantów, które pozwalają dofinansować szeroko rozumianą edukację – od kursów zawodowych, przez studia, po dodatkowe zajęcia wspierające zdolności czy naukę języka dla dzieci. Chętnie czerpiemy nową wiedzę oraz kompetencje z różnego rodzaju szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, ale z taką samą ochotą się nimi dzielimy podczas naszych wewnętrznych konferencji (np. Konferencji Ekspansji i Rozstawień czy Konferencji Sprzedaży). Wiemy, że nie chcesz stać w miejscu i pragniesz się rozwijać, dlatego stawiamy nacisk na rozwój w ramach naszych wewnętrznych struktur, a uwierz nam – możliwości nie brakuje.

Wspólnie się bawimy

… na imprezach świątecznych czy karnawałowych, a w ramach działów chętnie organizujemy imprezy integracyjne. Atmosfera i otoczenie w pracy jest dla nas niesamowicie istotne – świętujemy Dzień Kuriera, Tłusty Czwartek, Pierwszy Dzień Wiosny, Mistrzostwa Świata, Halloween (kto nie marzył o tym, by chociaż raz przyjść do pracy w kostiumie?), w zasadzie … co się da. Razem celebrujemy różnorakie okazje, często spontanicznie (jak zawody na najlepsze dekoracje świąteczne w biurze, oczywiście z nagrodami!).