Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6793107918

Jak wygląda rekrutacja?

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

ETAP 1

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy. Przejrzyj aktualnie oferty w zakładce Kariera i sprawdź czy znajdziesz coś odpowiadającego Twoim kompetencjom i oczekiwaniom.

ETAP 2

Daj nam się poznać! Widzisz dla siebie coś ciekawego? Czekamy na Twoją aplikację. Zapoznamy się z Twoim doświadczeniem i sprawdzimy co możemy zaproponować.

ETAP 3

Porozmawiajmy telefonicznie. Jeśli Twoje doświadczenie wpisze się w nasze wymagania, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Wymienimy się informacjami i sprawdzimy czy nasza oferta odpowiada zarówno Twojemu doświadczeniu, jak i oczekiwaniom.

ETAP 4

Spotkajmy się! W kolejnym etapie zależy nam, żeby bliżej poznać Twoje doświadczenie i motywację do dołączenia do naszego zespołu. To również okazja na pytania do nas i lepsze poznanie #TeamInpost. Rekrutacje prowadzimy stacjonarnie i on-line.

ETAP 5

Dodatkowe etapy rekrutacji. W zależności od zespołu, do którego aplikujesz, możemy zaprosić Cię do dodatkowego etapu, aby lepiej sprawdzić dopasowanie do zespołu i organizacji. Może to być kolejne spotkanie lub zadanie do wykonania. O wszystkich planowanych etapach dowiesz się od odpowiedniego Rekrutera.

ETAP 6

Informacja zwrotna. Poinformujemy Cię o zakończeniu procesu rekrutacji i przekażemy informację zwrotną po spotkaniu. Do momentu, gdy jej nie otrzymasz – Twoja kandydatura jest brana pod uwagę w procesie. W każdym momencie możesz skontaktować się z Rekruterem, aby zapytać o status Twojej Kandydatury.