Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6793107918

WAŻNE JEST DLA NAS TWOJE ZDROWIE ORAZ DOBRE SAMOPOCZUCIE

Nie tylko dofinansowujemy prywatną opiekę medyczną i Kartę MultiSport, dajemy szansę na skorzystanie z preferencyjnego ubezpieczenia grupowego czy bierzemy udział w eventach sportowych (typu Runmagedon czy Poland Business Run), ale również organizujemy różnego rodzaju akcje Wellbeing i sportowe (np. spotkania z dietetykami czy trenerami). A jeśli większą przyjemność sprawią Ci zakupy w ulubionym sklepie albo wyjście do kina to dzięki systemowi  kafeteryjnemu masz szansę sam zdecydować na co przeznaczysz środki doładowane przez firmę 😊

WAŻNY JEST DLA NAS TWÓJ ROZWÓJ

Organizujemy szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, byś nieustannie mógł się rozwijać. Z nami nie stoisz w miejscu, wiemy, że chcesz się uczyć i doskonalić – stawiamy na Twój rozwój w ramach naszych wewnętrznych struktur.

WAŻNA JEST DLA NAS TWOJA RODZINA

Świętujemy wspólnie Dzień Dziecka, a z okazji Mikołajek Twoja pociecha otrzyma od nas prezent. Masz szansę również podzielić się z nami kreatywnością Twojego dziecka w ramach organizowanych przez nas konkursów (oczywiście z nagrodami!).

WAŻNY DLA NAS JESTEŚ TY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, premie uzależnione od wyników (rodzaj systemu premiowego uzależniony jest od zajmowanego stanowiska), a w przypadku niektórych stanowisk istnieje możliwość pracy nawet 100% zdalnej.

WAŻNI SĄ DLA NAS INNI

Fundacja InPost powstała, by inspirować naszych pracowników i ich najbliższych do nieustannego rozwoju, a dzięki firmowej akcji „Paczucha Pomocy” pomagamy sobie nawzajem i innym w trudnych momentach życiowych (np. organizując kiermasze). Chętnie angażujemy się w liczne akcje charytatywne, a coroczna zbiórka na Szlachetną Paczkę jest już dla nas tradycją.

WAŻNA JEST DLA NAS ATMOSFERA

Duża kuchnia z przepyszną kawą i chill-out room sprzyja integracji w biurze. Ale oczywiście to nie wszystko! Wspólnie świetnie bawimy się na imprezach świątecznych czy karnawałowych.