Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6793107918

POZNAJ NAS

KIM JESTEŚMY?

InPost - jesteśmy liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów. Dzięki innowacyjnej technologii umożliwiliśmy odbiór przesyłek wygodniej, taniej i przede wszystkim EKO. Jednym z celów naszej firmy jest tworzenie świata prostych rozwiązań. Myślimy OUT OF THE BOX, stosujemy naszą wiedzę, pasję  i kreatywność w codziennej pracy. Mamy  wpływ na zadania i cieszymy się z widocznych efektów naszej pracy. Wspiera nas  Advent International, jeden z największych funduszy private equity na świecie. To połączenie daje nam jeszcze większą przewagę na rynku.

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

R&D: grono naszych inżynierów kreuje przyszłość Paczkomatów (i nie tylko 😊) – testują, sprawdzają i nie boją się popełniać błędów

Produkcja: to właśnie tutaj powstają Paczkomaty, z których korzystasz! Z miesiąca na miesiąc produkujemy coraz więcej maszyn i dbamy, aby były jak najlepiej przygotowane do codziennego użytku przez miliony Klientów.

IT: rozwój technologii jest dla nas bardzo ważny – wyznaczmy trendy i proponujemy Klientom jak najlepsze rozwiązania. Stawiamy na najnowsze technologie i cały czas rośniemy. Nasz zespół to już ponad 300 specjalistów.

Ekspansja: nasz zespół zagina czasoprzestrzeń w poszukiwaniu nowych lokalizacji na Paczkomaty i pomysłów na ciekawe projekty i inicjatywy. Stawiamy na EKO i wciąż analizujemy nowe rozwiązania, które przyczynią się środowisku.

Fulfillment: InPost to nie tylko Paczkomaty. W Biurze Fulfillment działamy na najwyższych obrotach, aby dbać o procesy logistyczne naszych klientów i realizować złożone zamówienia jeszcze tego samego dnia.

Sprzedaż: negocjacje z prestiżowymi Klientami i realizacja skomplikowanych kampanii sprzedażowych to codzienność naszego grona profesjonalnych doradców.

Obsługa Klienta: telefonicznie, mailowo, w social mediach – jesteśmy wszędzie, by odpowiadać na pytania Klientów i sprawnie rozwiązywać problemy.

Serwis i wsparcie: dbamy, aby odbiór paczek był szybki i bezproblemowy. Nasi serwisanci są rozsiani po całym kraju, aby szybko interweniować w razie awarii. Znają wszystkie możliwe zakamarki Paczkomatów, żadna usterka nie jest dla nich problemem.

Sortownie: nowoczesne hale, wyposażone w zaawansowane sortery, wolumeny bijące rekordy szczytów paczkowych. W Woli Bykowskiej i Mszczonowie czas nie stoi w miejscu, działamy na najwyższych obrotach. Mamy także podsortownie w różnych lokalizacjach, aby sprawnie obsługiwać paczki z różnych zakątków kraju.

Oddziały Kurierskie:  zlokalizowane są w całej Polsce, wczesnym świtem otwierają swoje bramy dla Kurierów, aby paczki jak najszybciej dotarły do adresatów.

Działy wspierające: bez nich nie byłoby InPostu! Zapraszamy do świata finansów, księgowości, HR, logistyki, administracji, marketingu, BHP, działu prawnego i wielu innych. U nas możesz rozwijać się w wielu obszarach – sprawdź na Stronie Kariera, kogo aktualnie poszukujemy.

CO OFERUJEMY?

Chcemy zaoferować Ci coś więcej niż tylko stabilne zatrudnienie. 

InPost to dziś ogromna firma, ale naszą siłą na zawsze pozostanie duch startupu. Nie znajdziesz u nas korporacyjnego zadęcia, chwalimy się nieformalną atmosferą jaka u nas panuje. Jesteśmy elastyczni, zwinni, proaktywni, bierzemy odpowiedzialność za swoja pracę, Wiemy, że razem możemy zrealizować cele jeszcze więcej.

Poza tym dbamy o środowisko, realizujemy liczne akcje CSR, well being, startujemy w maratonach, business runach, runmagedonach, a nawet iron manach.

Rozumiemy potrzeby naszych pracowników, odpowiadamy na nie i ciągle szukamy nowych rozwiązań.

Brzmi Fajnie? Czekamy na Ciebie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (95)