Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28
30-552 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6793107918

POZNAJ NAS

KIM JESTEŚMY?

InPost - jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów. Dzięki innowacyjnej technologii umożliwiliśmy odbiór przesyłek wygodniej, taniej i przede wszystkim EKO. Jednym z celów naszej firmy jest tworzenie świata prostych rozwiązań. Myślimy OUT OF THE BOX , stosujemy naszą wiedzę, pasję  i kreatywność w codziennej pracy. Mamy  wpływ na zadania i cieszymy się z widocznych efektów naszej pracy. Wspiera nas  Advent International, jeden z największych funduszy private equity na świecie. To połączenie daje nam jeszcze większą przewagę na rynku.

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

R&D: grono naszych inżynierów kreuje przyszłość, nie boi się testować, sprawdzać i popełniać błędów. Z tych wszystkich działań powstają Wasze ulubione produkty. Dajemy im na to przestrzeń

IT: na jakie technologie stawiamy? .Net, Java, PHP, Embedded, C/C#. Mamy ponad 100 osobowe IT, nie ma nudy w open space’ie  😊

Produkcja: w Centrum Technicznym w Zabierzowie z pasją tworzymy 1000 nowych maszyn rocznie. Chcesz zobaczyć?

Ekspansja: team naszych ekspanderów każdego roku zagina czasoprzestrzeń, szukając kolejnych lokalizacji na paczkomaty

Serwis i wsparcie: znają wszystkie możliwe zakamarki paczkomatów. Niezawodna ekipa w całej Polsce, żadna usterka nie jest problemem.  

Sprzedaż: negocjacje z prestiżowymi Klientami i realizacja skomplikowanych kampanii sprzedażowych to codzienność naszego grona profesjonalnych doradców

Obsługa Klienta: telefonicznie, mailowo, w social mediach – jesteśmy wszędzie, by odpowiadać na Wasze pytania

Sortownia Główna: nowoczesna hala, wyposażona w zaawansowane sortery, wolumeny bijące rekordy szczytów paczkowych. Przedstawiamy Wolę Bykowską!

Oddziały Kurierskie:  zlokalizowane są w całej Polsce, wczesnym świtem otwierają swoje bramy, witają kurierów i dostarczają paczki, na które czekacie

Działy wspierające: jakie są Twoje super moce? U nas możesz rozwijać się też w obszarze finansów, księgowości, HR, administracji, marketingu, bhp, czy dziale prawnym.

CO OFERUJEMY?

Chcemy zaoferować Ci coś więcej niż tylko stabilne zatrudnienie. 

InPost to dziś ogromna firma, ale naszą siłą na zawsze pozostanie duch startupu. Nie znajdziesz u nas korporacyjnego zadęcia, chwalimy się nieformalną atmosferą jaka u nas panuje. Jesteśmy elastyczni, zwinni, proaktywni, bierzemy odpowiedzialność za swoja pracę, Wiemy, że razem możemy zrealizować cele jeszcze więcej.

Poza tym dbamy o środowisko, realizujemy liczne akcje CSR, well being, startujemy w maratonach, business runach, runmagedonach, a nawet iron manach.

Rozumiemy potrzeby naszych pracowników, odpowiadamy na nie i ciągle szukamy nowych rozwiązań.

Brzmi Fajnie? Czekamy na Ciebie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (81)