Dane kontaktowe

InPhoTech Sp. z o.o.

ul. Poznańska 400
05-850 Ołtarzew
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 378 48 91
[email protected]

inphotech.pl

NIP: 9512303553

Witaj w przyszłości z Fotoniką!

InPhoTech jest wiodącą polską firmą o charakterze badawczo-rozwojowym działającą głównie na rynku fotoniki światłowodowej. Model biznesowy naszej firmy opiera się na dwóch filarach nowoczesnej działalności badawczo-rozwojowej: tworzeniu własności intelektualnej (często we współpracy z jednostkami badawczymi) oraz dostarczaniu do przemysłu innowacyjnych i unikalnych rozwiązań w postaci nowoczesnych produktów lub licencji.

W naszej pracy korzystamy z osiągnięć polskiej szkoły światłowodowej, która prężnie i przede wszystkim całkowicie samodzielnie zaczęła się rozwijać w latach 70tych XX wieku, osiągając dziś najwyższy światowy poziom. Opierając się na naszych rodzimych rozwiązaniach i na najnowszych odkryciach tworzymy zupełnie nową jakość, którą śmiało nazywamy technologią przyszłości.

Tworzymy Technologię przyszłości

Naszą ambicją jest tworzenie technologii, która z powodzeniem znajdzie swoje miejsce w przyszłości, w tej bliskiej jak i dalekiej. Sięgamy wzrokiem jak najdalej i najszerzej aby nasze rozwiązania były optymalne i wpływały na rozwój tak nasz jak i całej gospodarki. Aby tego dokonać mamy wszelkie potrzebne narzędzie. Po pierwsze i najważniejsze - mamy wyjątkowych ludzi z otwartymi umysłami i pasją tworzenia. Posiadamy również potrzebne maszyny i technologie, które wciąż dopracowujemy i usprawniamy. Dzięki temu z dnia na dnia coraz mocniej wykorzystujemy i wzmacniamy potencjał naszej firmy.

Poniżej wymieniamy główne wykorzystywane przez nas technologie, dzięki którym chcemy wprowadzić m.in. Twoją działalność w przyszłość z fotoniką.

O nas

Kariera

Praktyki i staże w InPhoTechu

Mamy także propozycję na studentów oraz absolwentów , którzy nie są jeszcze gotowi do podjęcia samodzielnej pracy. Praktyki i staże w naszej firmie to przede wszystkim możliwość obcowania z wdrażaniem nowoczesnych technologii, sporo nauki ale i pole do popisu dla młodych osób myślących poważnie o swojej karierze zawodowej
Studentów i absolwentów uczelni wyższych oraz techników zajmujących się przede wszystkim: fotoniką, optoelektroniką, telekomunikacją oraz technologiami światłowodowymi zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Praktykant/stażysta na stanowisku badawczym

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu mailowego na adres [email protected]

Kogo zatrudniamy?

Ze względu na specyficzny charakter naszej działalności zatrudniamy, przede wszystkim, osoby posiadające wykształcenie techniczne. Ale nie tylko… Wiele zależy od rodzaju stanowiska oraz wiedzy i umiejętności kandydata. Nie mamy limitu wieku i zdecydowanie stawiamy na osoby otwarte i zaangażowane, które pomogą w realizacji ambitnych celów firmy, ale również same na tym skorzystają.

Co zrobić, żeby otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Samo CV nie wystarczy…
W każdej naszej ofercie pracy umieściliśmy przewidziany dla danego stanowiska: zakres odpowiedzialności, stawiane przed kandydatem wymagania, a także spis dokumentów, które należy do nas dostarczyć, aby rozpocząć proces rekrutacyjny. Przesłanie pojedynczych dokumentów – np. samego CV – na pewno nie będzie skutkowało zaproszeniem na rozmowę.
Komplet wymaganych dokumentów należy przesłać na adres mailowy: [email protected] Na ten sam adres prosimy kierować wszystkie pytania dotyczące procesu rekrutacyjnego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)