Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

innogy w Polsce

Wybrzeże Kościuszkowskie 41
00-347 Warszawa
mazowieckie, Polska

innogy.pl

NIP: 5250000794

Miło Cię widzieć!

innogy to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetycznych w firmach i domach. To 930 tyś. Klientów, którzy nam zaufali. innogy to ludzie, energia i atmosfera. innogy to innowacje.

W innogy wierzymy, że nasza planeta będzie lepszym miejscem, jeśli stworzymy zrównoważony świat, w którym innogy będzie inspirować ludzi, jak lepiej żyć i pracować. Jesteś gotowy na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym życie staje się prostsze i lepsze? Daj się zainspirować!

Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie!

Grupa innogy działa w obszarach energii odnawialnej, elektroenergetycznej i gazowej infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży. Oferuje swoim obecnym i przyszłym klientom innowacyjne i zrównoważone portfolio produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia. Kluczowymi rynkami działalności innogy są Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Polska, Czechy, Słowacja oraz Węgry.

Spółkami należącymi do Grupy innogy w Polsce są:

  1. innogy Polska S.A., odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię do około miliona klientów.
  2. innogy Polska Operations Sp. z o.o., odpowiedzialny za obsługę procesów Klientów.
  3. innogy Stoen Operator Sp. z o.o., zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną.
  4. innogy Polska IT Support Sp. z o.o., odpowiedzialna za procesy IT w Grupie.
  5. innogy Polska Solutions Sp. z o.o., świadcząca usługi w dziedzinie energetyki i elektroenergetyki.

Dwa lata temu dołączyliśmy do międzynarodowej grupy energetycznej E.ON – jednej z największych w Europie. Pod koniec 2021 roku wykonamy ostatni krok w kierunku pełnej integracji – zmienimy logo i nazwy naszych spółek w Polsce.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (26)