Dane kontaktowe

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41
00-347 Warszawa
mazowieckie, Polska

innogy.pl

NIP: 5250000794

Miło Cię widzieć!

innogy to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetycznych w firmach i domach. To 930 tyś. Klientów, którzy nam zaufali. innogy to ludzie, energia i atmosfera. innogy to innowacje.

W innogy wierzymy, że nasza planeta będzie lepszym miejscem, jeśli stworzymy zrównoważony świat, w którym innogy będzie inspirować ludzi, jak lepiej żyć i pracować. Jesteś gotowy na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym życie staje się prostsze i lepsze? Daj się zainspirować!

Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie!

Grupa innogy działa w obszarach energii odnawialnej, elektroenergetycznej i gazowej infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży. Oferuje swoim obecnym i przyszłym klientom innowacyjne i zrównoważone portfolio produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia. Kluczowymi rynkami działalności innogy są Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Polska, Czechy, Słowacja oraz Węgry.

Największymi firmami należącymi do Grupy innogy w Polsce są:

  • innogy Polska S.A. - odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię do około miliona klientów,
  • innogy Stoen Operator Sp. z o.o., zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną.

Dodatkowo w Polsce działa spółka innogy Polska IT Support Sp. z o.o., odpowiedzialna za procesy IT w Grupie oraz innogy Business Services Polska Sp. z o.o. obsługująca spółki innogy między innymi w zakresie rachunkowości i finansów. Do Grupy innogy w Polsce należą również farmy wiatrowe o łącznej mocy ponad 220 megawatów.

Więcej o innogy Polska S.A. znajdziesz jest na stronie www.innogy.pl

Stawiamy Pracowników na pierwszym miejscu!

Wiemy, jak ważna jest atmosfera w miejscu pracy, dlatego ze szczególna troską dbamy o przepływ dobrej energii i firmie!

Ostatnie wpisy dla innogy Polska S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)