Dane kontaktowe

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41
00-347 Warszawa
mazowieckie, Polska

innogy.pl

NIP: 5250000794

Cieszymy się, że tu jesteś!

To oznacza, że jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole. Nie mogłeś trafić lepiej! Poznaj innogy.

Grupa innogy jest jednym z wiodących europejskich koncernów energetycznych. Grupa działa w obszarach energii odnawialnej, elektroenergetycznej i gazowej infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży, skupiając się w swoich działaniach w oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia. Kluczowymi rynkami działalności Grupy innogy są Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Polska, Czechy, Słowacja oraz Węgry.

Największymi firmami należącymi do Grupy innogy w Polsce są innogy Polska S.A (dawniej RWE) - odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię 930 tys. klientów oraz spółka innogy Stoen Operator Sp. z o.o., zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną.

Dodatkowo w Polsce działa spółka innogy Business Services Polska Sp. z o.o., odpowiedzialna za procesy obsługi wewnętrznej koncernu innogy w zakresie rachunkowości, finansów i innych procesów biznesowych, a także obszaru IT.

W 2015 r. innogy Polska S.A. została po raz siódmy wyróżniona Godłem Firma Przyjazna Klientowi - najbardziej rozpoznawalnym wyróżnieniem w zakresie satysfakcji Klienta ze współpracy z firmą. Do grupy innogy w Polsce należą również farmy wiatrowe o łącznej mocy ponad 220 megawatów.

Praca w innogy

Wiemy jak ważna jest atmosfera w miejscu pracy, dlatego ze szczególną troską dbamy o przepływ dobrej energii w firmie.

  • Tworzymy nowoczesną kulturę biznesu opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu
  • Dbamy o budowanie dobrej atmosfery w firmie
  • Stawiamy na rozwój pracowników
  • Pracujemy w międzynarodowym środowisku
  • Tworzymy najlepsze warunki do zdobywania wiedzy i rozwijania kompetencji
  • Proponujemy indywidualne programy rozwojowe
  • Wspieramy i rozwijamy biznes w obszarach sprzedaży, obsługi Klienta, marketingu. księgowości, finansów, prawa, zakupów i HR

Globalnie zatrudniamy 66 tys. pracowników.

W Polsce innogy to około 1500 pracowników.

Zatrudniamy w blisko 20 działach firmy.

 

Dołącz do innogy!

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu i chciałbyś do niego dołączyć, sprawdź, na jakie stanowiska rekrutujemy w tej chwili.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (22)