Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ingram Micro Services Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 20c
Pietrzykowice
55-080 Kąty Wrocławskie
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 316 96 54
[email protected]

jobs.jobvite.com/ingrammicro-pol

NIP: 5252183468

ETAP 1

Selekcja – na tym etapie sprawdzamy i weryfikujemy twoje cv aby mieć pewność że informację w nim zawarte odpowiadają naszym oczekiwaniom.

ETAP 2

Interview – wszystkich kandydatów spełniających nasze wymagania zapraszamy na rozmowę do naszej siedziby. W zależności od stanowiska na jakie aplikujesz ten proces może być różny, często po pozytywnym etapie rozmowy zaprosimy cię na serwis aby sprawdzić twoje umiejętności w praktyce. Na rozmowie poznajemy się lepiej, pytamy o twoje doświadczenie, oczekiwania względem stanowiska pracy oraz firmy. Opowiadamy o zakresie obowiązków na danym stanowisku, o zespole do którego dołączysz oraz o firmie, a także o kwestiach organizacyjno - logistycznych.

ETAP 3

Decyzja

Na tym etapie kontaktujemy się z kandydatami biorącymi udział w procesie niezależnie od decyzji.

W chęci zatrudnienia przedstawiamy nasze warunki i tu jest miejsce na negocjacje 😊 gdy dojdziemy do porozumienia, umawiamy się na pierwszy dzień zatrudnienia. Od tego momentu jesteśmy w stałym kontakcie aby dopełnić wszelkich formalności przed pierwszym dniem.

ETAP 4

Zatrudnienie – Pierwszy dzień zatrudnienia zawsze jest dniem typowo szkoleniowym i spotkaniem z przełożonym, pierwsze dni to czas na poznawanie się i naukę 😊