Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ingram Micro Services Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 20c
Pietrzykowice
55-080 Kąty Wrocławskie
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 316 96 54
[email protected]

jobs.jobvite.com/ingrammicro-pol

NIP: 5252183468

Poznaj Nas

Jesteśmy częścią światowej rodziny Ingram Micro. Nasz dział biznesowy Commerce & Lifecycle Services powstał w 2018 roku przez połączenie Ingram Micro Mobility, Ingram Micro Logistics oraz Ingram Micro ITAD. Dzięki wcześniejszym przejęciom takich firm jak ANOVO, Brightpoint, CloudBlue, Docdata czy Shipwire Ingram Micro CLS oferuje dzisiaj globalne usługi logistyczne zapewniając obsługę pełnego cyklu życia dowolnego produktu.

Specjalizujemy się w logistyce dostaw, w tym magazynowaniu towaru, realizacji zamówień i zarządzaniu transportem, logistyce zwrotów oraz usługach naprawczych. Współpracując z globalnymi markami i liderami handlu internetowego z każdym zamówieniem,  każdego dnia i wszędzie pomagamy im realizować obietnice jakie składają swoim klientom.

Wyróżnia nas skalowalność i elastyczność - natychmiast reagujemy na zachodzące w otoczeniu zmiany i dostosowujemy nasze usługi i ich zakres do zmieniającej się rzeczywistości biznesowej.

filmik nowy

W Polsce Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services ma 3 oddziały.

Pietrzykowice k/Wrocławia -  zapewniamy usługi logistyki tradycyjnej i logistyki zwrotów, obsługując duże europejskie marki i sklepy detaliczne.

Świebodzin - usługi zwrotów dla najlepszych marek w regionie EMEA. Usługi o wartości dodanej dla odzieży i innych produktów umożliwiają efektywne przetwarzanie i szybką odsprzedaż produktów.

Łozienica - świadczy usługi dystrybucji, magazynowania i logistyki jednemu z naszych klientów w Europie.

W naszym oddziale w Pietrzykowicach specjalizujemy się obsłudze serwisowej sprzętu elektronicznego (drukarki, telefony, tablety, modemy/routery i wiele innych), a portfolio naszych usług obejmuje również zarządzanie zwrotami oraz kompleksową logistykę. Grono naszych klientów stanowią najwięksi światowi producenci, jak również firmy o zasięgu lokalnym.

Najnowsze oferty pracy

 • ! superoferta

  Ingram Micro Services spółka z o.o.

  Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

  2023-05-27
 • ! superoferta

  Ingram Micro Services spółka z o.o.

  Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

  2023-05-27

zobacz wszystkie oferty pracy (2)