Dane kontaktowe

Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o.o.

Sobieskiego 20A
66-200 Świebodzin
lubuskie, Polska
Telefon: 532 402 615

pl.ingrammicro.eu

NIP: 7010360844

Razem!

Piotr – Ingram Micro to przede wszystkim ludzie… Możliwość obcowania z nimi na co dzień to największa zaleta mojej pracy. Swoboda w działaniu, elastyczność oraz możliwości rozwoju to tylko dodatkowe aspekty wzbogacające szarość dnia codziennego. Poczucie, że tworzymy coś nowego, kreatywnego neutralizuje zmęczenie po długim tygodniu…

Natalia – Lubię swoją pracę, ponieważ lubię ludzi. Praca Team Leadera głównie polega na kontakcie z nimi. Mam zespół ludzi, którzy się rozumieją i przyjaźnią. Nie chodzi tylko o spędzanie czasu w pracy w wesołym towarzystwie, bywają gorsze momenty… Wtedy wiem, że mogę liczyć na ich wsparcie. Wiadomo, czasem fajnie jest sobie odpocząć jeden dzień, ale więcej to katorga. Nie wyobrażam sobie chodzenia dzień w dzień do pracy z przymusu i z poczuciem, że jej nie znoszę. Jeśli chodzi o czas wolny to kwestia zarzadzania sobą i swoim czasem. Błędy i małe wpadki są nieuniknione. Sęk w tym, żebyśmy się nimi nie zadręczali. Jeśli pomimo włożonego wysiłku nie robimy postępów,  to być może brakuje nam jakiś umiejętności lub wiedzy, które można uzupełnić za pomocą szkoleń, czy pomocy ze strony pracodawcy lub kolegów. W idealnym układzie praca nie powinna męczyć przy jej wykonywaniu, a pracownik dzięki niej powinien się rozwijać, a ja właśnie tak się czuję. Uważam, ze doszłam bardzo daleko i jestem z tego dumna. Nie wyobrażam sobie innej pracy i ludzi.

Justyna – Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jest bardzo dobra atmosfera. Wszyscy są pozytywnie do siebie nastawieni. Co jest bardzo ważne – firma jest nastawiona na pracownika (zarówno na tego biurowego jak i z magazynu), co rzadko się w Polsce zdarza ;) Istnieje też możliwość awansu, są szkolenia, wszystkie pomysły dotyczące rozwoju firmy, czy usprawnienia jej funkcjonowania są brane pod uwagę przez kadrę zarządzającą.

Jola – Tutaj cieszy przede wszystkim fakt indywidualnego podejścia do pracownika oraz możliwość dostosowania czasu pracy – jest to bardzo wygodne. Pracownicy nie muszą się też martwić o opiekę socjalną, która jest u nas na najwyższym poziomie. Oczywiście nie można pominąć świetnej atmosfery!

Kasia – Atmosfera jest super, ale to ze względu na bardzo sympatycznych ludzi. Natomiast pracownicy biurowi to przede wszystkim świetne kobiety, które są zawsze skłonne do pomocy. Mamy również stołówkę w bardzo dobrych warunkach, co umila przerwy. Zwykle dostajemy bony na święta, czy świąteczne paczki. Natomiast w takie dni, jak tłusty czwartek – nie omija nas słodki pączek. Wciąż się ulepszamy i chyba o to chodzi w tym wszystkim!

Ania – Zwykle boimy się nowych sytuacji i zmiany pracy. Przychodząc tutaj zobaczyłam świetnych ludzi, którzy nie pozwolili na uczucie „Ty jesteś nowa”. Wiem, że wspólnie tworzymy coś dużego! Razem pracujemy i razem bawimy się poza pracą.