Dane kontaktowe

Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o.o.

Sobieskiego 20A
66-200 Świebodzin
lubuskie, Polska
Telefon: 532 402 615

pl.ingrammicro.eu

NIP: 7010360844

Benefity

Stabilne zatrudnienie – pewność i bezpieczeństwo

Nie bawimy się w umowy zlecenia, czy pracowanie na czarno. Aplikując do nas, wykazujesz się zaangażowaniem, my również chcemy to zrobić. Właśnie dlatego oferujemy Ci umowę o pracę, dzięki której zyskujesz pełne świadczenia oraz czas pracy należny m.in. do przyznania emerytury.

Pakiet świadczeń medycznych – zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie

Dobry pracownik, to zdrowy pracownik. Dlatego też w przypadku jakiegokolwiek wypadku – nie zostajesz na lodzie.

Pakiet ubezpieczeń grupowych – w życiu bywa przecież różnie…

Wszystko się może zdarzyć, a w tych najtrudniejszych momentach nie chcemy, aby ktokolwiek był sam. Dlatego zapewniamy ubezpieczenie dla większej ilości osób.

Szkolenia – rozwoju nikt nam nie odbierze!

Praca bez możliwości rozwoju i awansu to nie praca. Z tego założenia wychodzimy. Dlatego też oferujemy Ci rozwój i szkolenia, które sprawią, że każda ze stron będzie szczęśliwsza. Ty, że ciągle się realizujesz my, że możemy na Ciebie liczyć i wiemy, że ciągle chcesz stawać się lepszym.

Kursy językowe – you talking to me?

Obecnie pracownikom biurowym oferujemy naukę języka angielskiego. W planach jest kurs języka polskiego dla naszych zagranicznych pracowników.

Bonus uzależniony od wyników w pracy – lepiej, więcej i zyskowniej

Dobrą pracę należy cenić. U nas w zależności od uzyskanych wyników możesz otrzymać premię, która waha się od 100 zł do ponad 1 000zł.

Możliwość awansu – hop i w górę, w górę!

Istnieje u nas, wydawałoby się, dość skomplikowany system stanowisk. Jednak dla chcącego nic trudnego, zarówno w zrozumieniu, jak i pięciu się po szczeblach kariery.

Możliwość transferów pomiędzy jednostkami firmy – teraz Polska, a jutro?

Nasza firma posiada globalny zasięg i jednostki na innych kontynentach. Niektórzy, zaczynając w Polsce, dotarli do innych państw i wciąż pracują pod tym samym szyldem, ale setki kilometrów stąd.

Bony/vouchery/karty zniżkowe – można taniej?

Będąc naszym pracownikiem zyskujesz wiele zniżek w miejscach, w których na pewno bywasz. Nie mówimy tylko o siłowniach, czy basenach, ale o… sam sprawdź ;)

Świeże owoce każdego dnia – mmmm…

Witaminki, witaminki, dla chłopaka i dziewczynki… - jabłko, czy może marchewka? Zdrowa przekąska w ciągu dnia nikomu nie może zaszkodzić!

Imprezy integracyjne – niech zabawa trwa!

Pracuje nas bardzo dużo, ale po pracy nadal utrzymujemy ze sobą kontakty. Wspólne wyjścia do kina, czy na siłownię to pikuś. My potrafimy bawić się wspólnie podczas olbrzymich imprez, pokazów fajerwerków i wyjazdów na kajaki.

Świąteczne prezenty – Ho, ho, ho!

Staramy się w każde święta przygotować choć najmniejszy upominek dla naszych pracowników. Wiecie – zawsze milej, kiedy pamiętamy o sobie wzajemnie.

Konkursy, konkursy i konkursy – nuta zdrowej rywalizacji?

Organizujemy wiele wewnętrznych konkursów m.in. na pomysły dotyczące rozwoju firmy, czy też na stworzenie świątecznego rysunku wraz z dziećmi. Nas cieszy inwencja twórcza!