Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o.o.

Kozia 3
66-200 Świebodzin
lubuskie, Polska
Telefon: 532 402 615

pl.ingrammicro.eu

Poznaj nas

SPRZĘT IT? NIE TYLKO! TO RÓWNIEŻ BRANŻA MODOWA I WIELE, WIELE WIĘCEJ…

Firma Ingram Micro kojarzy się z hurtową dystrybucją sprzętu oraz zaawansowanymi rozwiązaniami IT. Czy wiesz,  że oprócz tego jesteśmy liderem usług logistycznych oferowanych firmom z branży modowej?

W Świebodzinie istnieje magazyn zwrotów firm e-commerce. W naszej placówce w ciągu jednego dnia przepakowujemy nawet 200 000 ubrań. Są to ciuchy potrzebne na śluby, wesela, rozmowy o pracę, wymarzone urodziny, czy też ukochany i wyczekany koncert. Tysiące osób czeka, aby ich produkt dotarł do nich na czas i właśnie my dbamy o to, żeby tak było.

Na tym polega praca Erfasera? Nie znasz tego słowa? My kiedyś też nie znaliśmy, a obecnie zatrudniamy ich niemal tysiąc. Erfaserzy są osobami, które pracują na linii zwrotów i dbają o to, aby wszystkie rzeczy w 100% nadawały się do ponownej wysyłki do klienta.

Kupowanie on-line wiąże się z ewentualnymi zwrotami.  Przed tymi, którzy zawsze trafiają z rozmiarem, materiałem i jakością produktu — chylimy czoła, serio – szacuneczek.  Innym natomiast dziękujemy za zwroty, bo to właśnie dzięki Wam się rozwijamy i wymyślamy coraz to nowsze rozwiązania.  

Wspólny sukces to przede wszystkim wartości

Nic nie mogłoby się udać, gdyby nie wzajemny szacunek pomiędzy nami -  pracodawcą i pracownikiem. W Ingram Micro stosujemy cztery podstawowe wartości, o których nigdy nie zapominamy - uczciwość, szacunek, uznanie i otwartość.

– Każdy pracownik zasługuje na SZACUNEK za swoją wytężoną pracę bez względu na płeć, narodowość, wiek, wyznanie, sprawność fizyczną, zajmowane stanowisko czy staż pracy. U nas pracuje się godnie!

– Tutaj nie istnieje zasada „tego lubię” – liczy się dla nas UCZCIWOŚĆ. Nie faworyzujemy ani nie dyskryminujemy.

– Każdy pracownik ma swój udział w sukcesie naszej firmy. Wszyscy razem pracujemy dla dobra naszych klientów i nas samych. Dlatego niezależnie od wykonywanego stanowiska – każdy u nas wie, czym jest UZNANIE.

– Uwielbiamy ludzi kreatywnych, pewnie dlatego, że samy lubimy czasami myślami wybiec poza ramy. Dlatego też cenimy sobie OTWARTOŚĆ. Słuchamy pomysłów, wymieniamy się nimi i wspólnie pracujemy nad dalszym rozwojem.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)