Dane kontaktowe

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

Prosta 40
72-100 Łozienica

NIP: 7010481298

Centrum dystrybucyjne e-commerce

Fulfilment Center East operated by Ingram Micro to centrum dystrybucyjne znanej, międzynarodowej firmy z sektora e-commerce branży modowej. Zlokalizowany w Goleniowskim Parku Przemysłowym nowoczesny magazyn obsługiwany jest przez firmę Ingram Micro – obecną od 40 lat na rynku organizację zatrudniającą globalnie 33 000 pracowników w 160 krajach.

W Fulfilment Center East każdego dnia wysyłamy setki paczek dla Klientów w całej Europie dostarczając produkty ponad 20 marek modowych i life’stylowych.

Tutaj liczą się jednak przede wszystkim ludzie. Pracujemy według skandynawskiego modelu kultury organizacyjnej opierającego się o płaską strukturę organizacyjną, wzajemny szacunek i otwartość dialogu. Wspólnie tworzymy prestiżową organizację i przyjazne miejsce pracy, w którym gramy fair play, budujemy relacje, cenimy prawdziwe wartości, ale też poczucie humoru i bezpośredniość czy swobodę. Przykładamy ogromną wagę do komfortowych warunków pracy w postaci ciekawie zaprojektowanych przestrzeni biurowych, odpowiednią jakość posiłków, codzienną dawkę witamin w postaci świeżych owoców oraz mocno rozbudowany pakiet benefitów. Naszym pracownikom oferujemy darmowy transport, karty sportowe, opiekę zdrowotną, a także zniżki pracownicze czy 2 dodatkowe dni wolne.  

Do naszego zespołu poszukujemy specjalistów na stanowiska biurowe, operacyjne oraz magazynowe.

Dołącz do nas i kreuj swoją ścieżkę kariery w międzynarodowym środowisku, gdzie każdy ma realny wpływ na funkcjonowanie i rezultaty firmy.