Dane kontaktowe

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

Prosta 40
72-100 Łozienica

NIP: 7010481298

Rekrutacja na stanowiska magazynowe.

Nasze ogłoszenia o aktualnie otwartych rekrutacjach znajdziesz na Facebooku. Zachęcamy do wysyłania CV na nasz adres e – mail: [email protected]

Regularnie organizujemy spotkania rekrutacyjne w naszej siedzibie podczas których przedstawiamy naszą ofertę, oprowadzamy po magazynie oraz przeprowadzamy indywidualne rozmowy z każdym kandydatem.

Cały proces rekrutacyjny zamyka się podczas jednego spotkania, co oznacza, ze wychodzisz od nas z decyzja o zatrudnieniu!

Rekrutacja na stanowiska administracyjne

ETAP 1

Selekcja zebranych CV.

To pierwszy etap, w którym dokładnie sprawdzamy i weryfikujemy Twoje CV, aby mieć pewność, że wybierzemy osoby, które najbardziej pasują do profilu danego stanowiska.

ETAP 2

Telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

Pierwszym etapem jest krótka telefoniczna rozmowa podczas której zweryfikujemy kluczowe informacje i oczywiście opowiemy więcej o nas! Po tym etapie wyłaniamy kandydatów do spotkań w naszej siedzibie.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy

Spotkanie rekrutacyjne odbywa się w naszej siedzibie w Łozienicy, jest to dobra okazja do poznania naszego magazynu. Oczywiście najważniejszą częścią jest poznanie przyszłego przełożonego. W spotkaniu towarzyszy też rekruter odpowiedzialny za cały proces rekrutacyjny.

Podczas spotkania często przygotowujemy testy i zadania, które z jednej strony pomogą nam zweryfikować wiedzę i umiejętności kandydata, a z drugiej pokażą z jakimi zadaniami można spotkać się pracując u nas. Zadania zawsze przygotowujemy bazując na  przykładach z naszego magazynu.

ETAP 4

Zakończenie procesu rekrutacyjnego i przekazanie informacji zwrotnej

Każdy uczestnik naszego procesu rekrutacyjnego otrzymuje informację zwrotną na zakończenie udziału w procesie.