Dane kontaktowe

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

Prosta 40
72-100 Łozienica

NIP: 7010481298

Rekrutacja na stanowiska magazynowe.

Regularnie organizujemy spotkania rekrutacyjne, na które każda zainteresowana osoba może się zgłosić. Nie musisz wysyłać nam swojego CV, po prostu przyjdź na spotkanie, które ogłaszamy na Facebooku!

W trakcie wydarzenia przedstawiamy krótką prezentację o firmie, w trakcie której opowiadamy Wam o warunkach zatrudnienia, specyfice pracy oraz benefitach. Po tej części spotkamy się z każdym z osobna na 10-15 minutowym interview, które zakończy się decyzją co do zatrudnienia, wydaniem skierowania na badania lekarskie oraz ustaleniem terminu rozpoczęcia pracy.

Rekrutacja na stanowiska administracyjne.

ETAP 1

Selekcja zebranych CV.

To pierwszy etap, w którym dokładnie sprawdzamy i weryfikujemy Twoje CV, aby mieć pewność, że wybierzemy osoby, które najbardziej pasują do profilu danego stanowiska.

ETAP 2

Pierwszy kontakt z kandydatem.

Po wyłonieniu odpowiednich kandydatów skontaktuje się z Tobą nasz dział rekrutacji aby przybliżyć Ci naszą ofertę oraz poznać więcej szczegółów dotyczących Twojego doświadczenia. Porozmawiamy także o Twoich oczekiwaniach względem przyszłego pracodawcy. Następnie po pozytywnej ocenie przeprowadzonej rozmowy i weryfikacji obustronnych oczekiwań, zaprosimy Cię do kolejnego etapu rekrutacji.

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna.

Jeżeli wcześniejsze etapy przebiegną pomyślnie, zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie naszej firmy. Na spotkaniu będzie przedstawiciel naszego działu HR oraz kierownik działu, do którego aplikujesz. Na rozmowie będziemy chcieli Cię lepiej poznać, dowiedzieć się szczegółów odnośnie Twojego wcześniejszego doświadczenia oraz kwalifikacji.

ETAP 4

Testy kwalifikacyjne.

W kolejnym kroku zaprosimy Ciebie do wykonania testów – pierwszy badający szybkość przetwarzania informacji i uczenia się oraz drugi – badające style zachowań w pracy. Testy możesz wykonać online, w dogodnym dla Ciebie terminie oraz miejscu. Po kilku dniach otrzymasz od nas kompleksową informację zwrotną, bez względu na to, czy zdecydujemy się na podjęcie współpracy, czy też nie.

ETAP 5

Spotkanie z Klientem.

Dla naszego Klienta jest to bardzo ważne, z kim nawiążemy współpracę, dlatego zorganizujemy spotkanie w siedzibie firmy, lub przez Skype – w zależności od wspólnych możliwości. Będzie to dla Ciebie doskonała okazja do porozmawiania o wartościach firmy, zadać nurtujące Ciebie pytania oraz nakreślić jak najpełniejszy obraz stanowiska.

ETAP 6

Wyniki rekrutacji.

Po spotkaniu rekrutacyjnym poinformujemy Cię o naszej decyzji bez względu na to, czy będzie ona pozytywna, czy negatywna. Jeżeli zdecydujemy się na nawiązanie współpracy, a Ty przyjmiesz naszą propozycję to przygotujemy dla Ciebie list intencyjny i z niecierpliwością będziemy czekać na Twój pierwszy dzień. Zdajemy sobie sprawę, że rozpoczęcie pracy w nowej firmie jest stresujące, dlatego od momentu podpisania przez Ciebie listu intencyjnego, do momentu pierwszego dnia pracy, pozostajemy w stałym kontakcie z Tobą, byś miał okazję wyjaśnić wszelkie wątpliwości i byś czuł się zaopiekowany.