Dane kontaktowe

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

Prosta 40
72-100 Łozienica

NIP: 7010481298

Kim jesteśmy?

Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services to światowy lider w zakresie logistyki B2B i B2C, wspierania handlu (w tym e-commerce) oraz usług związanych z cyklem życia produktów. Od wielu lat firma dostarcza swoim klientom szyte na miarę rozwiązania w obszarze łańcucha dostaw łączące podaż i popyt. Począwszy od transgranicznych usług fulfilment 3PL, poprzez umiejętne dysponowanie zasobami IT, zarządzanie wysyłkami i zwrotami, dystrybucję i serwis posprzedażowy - wspieramy cały cykl życia produktu i przyczyniamy się do zwiększania sprzedaży, rozwoju technologii i mobilności.

Z dumą wspieramy i obsługujemy naszych klientów – od niszowych, dopiero co wkraczających na rynek marek po ukształtowane firmy, znajdujące się na liście Global 1000. Nasza elastyczność, innowacyjne rozwiązania, zasoby ludzkie i know-how połączone z globalną siecią centrów dystrybucyjnych Ingram Micro, światowej klasy, autorską technologią SaaS, powoduje, że jesteśmy strategicznymi partnerami dla wielu branż. W samej Europie prowadzimy naszą działalność z prawie 30 lokalizacji, zatrudniając ponad 3,500 osób oraz współpracowników.

To co nas wyróżnia to szybkość reagowania na zachodzące w otoczeniu zmiany i dostosowywanie naszych usług i ich skali do okresów wzmożonej sprzedaży. Ponad 200,000 sprzedawców detalicznych i pośredników łączy się za pośrednictwem naszej sieci, celem realizacji zamówień, dotarcia do nowych rynków zbytu i klientów na całym świecie.

Co jest dla nas ważne?

Nasze wyniki osiągamy dzięki innowacyjności, kreatywności i nieszablonowemu podejściu do biznesu, gdzie stawiamy na partnerstwo i współpracę. Nasz zespół składa się z entuzjastów i pasjonatów w swoich dziedzinach, którzy działając we wspólnym celu wspierają się i wzajemnie motywują. W Ingram Micro stawiamy na szacunek, koleżeństwo i rozwój zawodowy – chcemy, żeby każdy zdobywał nowe umiejętności, podnosił swoje kompetencje i miał realny wpływ na rozwój firmy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W Ingram Micro liczą się przede wszystkim ludzie. Gwarantujemy nie tylko stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ale także pakiet benefitów, niepowtarzalną atmosferę w pracy w młodym, zgranym zespole, imprezy integracyjne oraz eventy okolicznościowe. Wyznajemy wspólne wartości i zasadę, że bez względu na zajmowane stanowisko, każdy zasługuje na taki sam szacunek i uwagę. Nie stawiamy barier komunikacyjnych i zawsze słuchamy naszych pracowników, bo tylko w taki sposób możemy osiągnąć wspólny sukces.