Dane kontaktowe

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

Prosta 40
72-100 Łozienica

NIP: 7010481298

KIM JESTEŚMY?

W kwietniu 2022 Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services i Ceva Logistics połączyły siły. Od tego czasu jesteśmy częścią grupy Ceva Logistics wiodącego globalnego operatora logistycznego. Jako grupa dostarczamy swoim klientom na wszystkich kontynentach. dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Nasze wyniki osiągamy dzięki innowacyjności, kreatywności i nieszablonowemu podejściu do biznesu, gdzie stawiamy na partnerstwo i współpracę. Nasz zespół składa się z entuzjastów i pasjonatów w swoich dziedzinach, którzy działając we wspólnym celu wspierają się i wzajemnie motywują. W naszym oddziale stawiamy na szacunek, koleżeństwo i rozwój zawodowy – chcemy, żeby każdy zdobywał nowe umiejętności, podnosił swoje kompetencje i miał realny wpływ na rozwój firmy.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Zgrany i efektywny zespół to podstawa sukcesu. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie, niepowtarzalną atmosferę w pracy w zgranym zespole profesjonalistów, możliwość poszerzania swoich kompetencji i zdobywania nowych umiejętności oraz bogaty pakiet benefitów. Jedną z naszych podstawowych wartości jest wzajemny szacunek. Tworzymy różnorodny zespół, dlatego działamy tak żeby bariery komunikacyjne nie wpływały na nasza codzienną pracę. Naszym kluczem do sukcesu jest komunikacja i otwartość na głos każdego współpracownika.

FULFILMENT CENTRE EAST

Fulfilment Center East to centrum dystrybucyjne znanej, międzynarodowej firmy z sektora e-commerce branży modowej. Zlokalizowany w Goleniowskim Parku Przemysłowym nowoczesny magazyn.

W Fulfilment Center East każdego dnia wysyłamy setki paczek dla Klientów w całej Europie dostarczając produkty ponad 20 marek modowych i life’stylowych.

Tutaj liczą się jednak przede wszystkim ludzie. Pracujemy według skandynawskiego modelu kultury organizacyjnej opierającego się o płaską strukturę organizacyjną, wzajemny szacunek i otwartość dialogu. Wspólnie tworzymy prestiżową organizację i przyjazne miejsce pracy, w którym gramy fair play, budujemy relacje, cenimy prawdziwe wartości, ale też poczucie humoru i bezpośredniość czy swobodę. Przykładamy ogromną wagę do komfortowych warunków pracy w postaci ciekawie zaprojektowanych przestrzeni biurowych, odpowiednią jakość posiłków, codzienną dawkę witamin w postaci świeżych owoców oraz mocno rozbudowany pakiet benefitów. Naszym pracownikom oferujemy darmowy transport, karty sportowe, opiekę zdrowotną, a także zniżki pracownicze czy 2 dodatkowe dni wolne.  

Do naszego zespołu poszukujemy specjalistów na stanowiska biurowe, operacyjne oraz magazynowe.

Dołącz do nas i kreuj swoją ścieżkę kariery w międzynarodowym środowisku, gdzie każdy ma realny wpływ na funkcjonowanie i rezultaty firmy.

Najnowsze oferty pracy

  • ! superoferta

    Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

    zachodniopomorskie

    2022-08-17

zobacz wszystkie oferty pracy (1)