Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ingka Business Service Center sp. z o.o.

ul. Szwedzka 6a
61-285 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.IKEA.pl/TwojaStronaPracy

NIP: 5272625857

ZNACZY WIĘCEJ

Znaczy więcej… czyli co? Oprócz wielu benefitów, możliwości rozwoju i ogromnego wsparcia zespołu, praca w IKEA to również mnóstwo akcji i inicjatyw, w których bierzemy udział i w które się angażujemy.

Praca w IKEA

Lubimy to, co robimy i lubimy się tym dzielić z innymi. Nasze codzienne zadania wykonujemy zawsze z uśmiechem – a czasem i ze śmiechem! Dlatego chętnie pokazujemy to na Instagramie.

Akcje charytatywne

Zbiórki dla schronisk, dostarczenie środków ochrony dla Szpitala, wsparcie dla Domów Dziecka – można wymieniać i wymieniać, a i tak nie mielibyśmy wystarczająco miejsca na to. Uwielbiamy pomagać!

Działania dla planety

Troszczymy się o nasz najważniejszy dom – Ziemię – dlatego chętnie bierzemy udział w akcjach proekologicznych, wspierających ideę niemarnowania i zrównoważony rozwój. Robimy to w ramach grupy People & Planet Positive.

Inicjatywy pracownicze

Mamy mnóstwo pomysłów, którymi dzielimy się z koleżankami i kolegami, by potem wcielić je w życie!

Wspólne świętowanie

Okazji, by to robić, mamy całkiem sporo. Urodziny naszych kolegów i koleżanek, święta, ważne wydarzenia czy specjalne akcje organizowane wewnątrz firmy – to dobre momenty na to, by się spotkać, porozmawiać i dobrze się bawić!