Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ingka Business Service Center sp. z o.o.

Janki, Plac Szwedzki 3
05-090 Raszyn
wielkopolskie, Polska

twojastronapracy.ikea.pl

NIP: 5272625857

PRACUJEMY ZDALNIE

Otatnio wszyscy zmagamy się z sytuacją jaka dotąd nie miała miejsca. Dla nas priorytetem jest bezpieczeństwo pracowników, dlatego zdecydowaliśmy, że cały zespół Ingka Business Service Center pracuje zdalnie. Zadania, jakie wykonujemy pozwoliły nam na taki krok. Możliwość pracy zdalnej wprowadziliśmy już kilka lat temu, dzięki temu nieco łatwiej było nam dostosować pracę do nowego modelu, czyli całkowitej pracy z domu dla wszystkich pracowników.

REKRUTUJEMY ZDALNIE

W dalszym ciągu prowadzimy rekrutację na otwarte wakaty. Aktuale ogłoszenia znajdziesz w zakłdace Oferty Pracy. Z kandydatami spotykamy się zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do kamerki i głośnika w swoim smartfonie albo komputerze. Aby dołączyć do spotkania online nie musisz pobierać żadnej aplikacji. O szczególach informujemy kandydatów bezpośrednio.

Zdalny jest także onboarding nowych pracowników. Wszystkie szkolenia prowadzone są za pośrednictwem videokonferencji. Korzystamy także z różnego rodzaju platform e-learningowych oraz szkoleń on-line.

PRACA I ŻYCIE W DOMU

Staramy się nawzajem wspierać, nie tylko dobrym słowem ale też praktycznymi poradami, jak radzić sobie z organizacją pracy w tej trudnej sytuacji. Dla wielu z nas to nie lada wyzwanie kiedy w domu są dzieci 😉

Oto jak sobie radzimy:

DZIAŁANIA IKEA W POLSCE

W tych trudnych czasach, przez które wszyscy przechodzimy, powinniśmy się o siebie troszczyć. Dlatego IKEA współpracuje z partnerami, aby zapewnić wsparcie tam, gdzie jest potrzebne w czasie COVID19. IKEA w Polsce planuje przekazać pomoc o wartości w sumie ok. 1 mln euro. IKEA Polska wspiera nie tylko centra kwarantanny, ale również organizacje wspierające bezdomnych.

#TogetherWithKindness.