Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ingka Business Service Center sp. z o.o.

ul. Szwedzka 6a
61-285 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.IKEA.pl/TwojaStronaPracy

NIP: 5272625857

ROZWÓJ

Jak będzie wyglądała Twoja ścieżka rozwoju? W Ingka BSC nie mamy na to jednego ustalonego schematu – Twój rozwój zależy przede wszystkim od Ciebie! Masz wpływ na cele, które sobie postawisz, oraz kroki, jakie podejmiesz, by te cele osiągnąć. Twoja przełożona lub Twój przełożony pomoże Ci je określić i wesprze w realizacji planów. A my zapewnimy Ci odpowiednie narzędzia i możliwości rozwoju. Jakie?

  • Różne stanowiska – Dajemy Ci przestrzeń na całkowitą zmianę kierunku rozwoju: możesz zmienić team, dział lub poznać oferty pracy w firmach z rodziny IKEA na całym świecie.
  • Projekty – Krajowe i międzynarodowe; dla tych, którzy mają głowy pełne pomysłów i chcą pracować nad tym, by wdrażać nowe rozwiązania i usprawnienia.
  • Szkolenia – Stacjonarne i na platformie MyLearning, z kompetencji miękkich i związane z konkretną wiedzą z danego obszaru – ich wybór jest ogromny!

KULTURA

Naszą misją jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi – nie tylko dla klientów, ale również dla naszego zespołu, przyszłych pracowników oraz naszych najbliższych. To, co robimy na co dzień, wychodzi daleko poza cztery ściany setek tysięcy domów! 

JAK TO ROBIMY?

  • Celebrujemy różnorodność – Każdy z nas jest inny, a w IKEA wierzymy, że to właśnie nasze różnice pozwalają nam się rozwijać, lepiej rozumieć potrzeby klientów i tworzyć niezwykłe miejsce pracy.
  • Wspieramy równość – Równość to prawo każdego człowieka, dlatego w IKEA podejmujemy kroki na rzecz równych szans, równego traktowania, równego dostępu i równych możliwości dla wszystkich.
  • Nie tworzymy dystansu – Na co dzień mówimy do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację. Tu wszyscy rozmawiają ze wszystkimi – niezależnie od stanowiska, na którym pracują.
  • Stosujemy ideę włączania – Dbamy o to, by w IKEA każdy czuł się dobrze i bezpiecznie, niezależnie od tego, kim jest. Jesteśmy otwarci na siebie nawzajem i z szacunkiem podchodzimy do naszych różnic.
  • Kierujemy się naszymi wartościami – To one są naszymi codziennymi „drogowskazami”, również w trakcie procesu rekrutacyjnego, kiedy rozmawiamy z kandydatami.