Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ingka Business Service Center sp. z o.o.

ul. Szwedzka 6a
61-285 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.IKEA.pl/TwojaStronaPracy

NIP: 5272625857

Rekrutacja

Chcesz tak jak my przekonać się, że praca w IKEA znaczy więcej? Weź udział w jednej z aktualnych rekrutacji!

ETAP 1

Pierwszy etap rekrutacji to rozmowa z przedstawicielem zespołu HR. Chcemy bliżej Cię poznać, posłuchać o Twoim doświadczeniu oraz umiejętnościach. My opowiemy Ci o strukturze naszej jednostki, stanowisku, na które aplikujesz, benefitach i elastycznym biurze. Na spotkaniu porozmawiamy także po angielsku, ponieważ jest to język komunikacji w naszej organizacji. W ciągu dwóch tygodni od rozmowy otrzymasz od nas informację o statusie Twojej rekrutacji. Możesz go również sprawdzać na bieżąco na portalu kandydata.

Obecnie wszystkie spotkania rekrutacyjne przeprowadzamy zdalnie.

ETAP 2

Jeśli przeszedłeś(-szłaś) do kolejnego etapu rekrutacji, zaprosimy Cię na 2 spotkanie –

poznasz na nim lidera zespołu, do którego aplikujesz, oraz szczegóły dotyczące zakresu obowiązków. Sprawdzimy także Twoją wiedzę niezbędną do wykonywania pracy na wybranym stanowisku. W ciągu dwóch tygodni otrzymasz od nas informacje o wynikach rekrutacji.

ETAP 3

W przypadku niektórych stanowisk przeprowadzamy dodatkowe spotkanie z Managerem(-rką) zespołu, zanim podejmiemy ostateczną decyzję.

ETAP 4

Niezależnie od wyniku rozmów – wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną. W przypadku pozytywnej decyzji przedstawiamy Ci ofertę zatrudnienia oraz poinformujemy o kolejnych krokach przed twoim pierwszym dniem w pracy.