Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ingka Business Service Center sp. z o.o.

ul. Szwedzka 6a
61-285 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.IKEA.pl/TwojaStronaPracy

NIP: 5272625857

Benefity

SYSTEM KAFETERYJNY

Co miesiąc każdy z nas otrzymuje określoną liczbę punktów. Możemy je zbierać i wymieniać na rzeczy, które sprawiają nam prawdziwą frajdę. Karta MultiSport, bilety do kina, bony do sklepów czy masaże – lista dostępnych benefitów jest naprawdę długa!

ZNIŻKA I KREDYT PRACOWNICZY

Lubimy produkty, które sprzedajemy! Możemy je kupić, korzystając ze stałego rabatu na cały asortyment IKEA. A jeśli chcemy, mamy możliwość skorzystania z kredytu 0%.

DOFINANSOWANIE DO POSIŁKÓW

Nie musimy poświęcać czasu na gotowanie do pracy. Każdy pracownik otrzymuje przedpłacone karty lunchowe.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

IKEA dba o nasze zdrowie i dobre samopoczucie – bez nich trudno byłoby się rozwijać! Każdy z nas może korzystać z rozszerzonego pakietu opieki medycznej na terenie całego kraju. Opieką medyczną możemy również objąć dzieci i członków naszych rodzin lub rozszerzyć swój pakiet o dodatkowe usługi.

ROCZNY SYSTEM PREMIOWY

Raz do rokumamy szansę by otrzymać specjalną premię. Jej wysokość zależy od wspólnie wypracowanego wyniku finansowego całej firmy i stopnia realizacji założonych celów.

PLAN EMERYTALNY

W IKEA możemy jeszcze lepiej zadbać o naszą przyszłość. Jak? Dzięki dodatkowemu planowi emerytalnemu, który jest przeznaczony dla wszystkich pracowników w Polsce, aby zapewnić nam wyższą emeryturę.

UBEZPIECZENIA

Mamy pewność, że w pracy jesteśmy pod ochroną – a to za sprawą ubezpieczenia NNW, którym objęty jest każdy z nas, pracowników. Jest ono w całości opłacane przez IKEA. Jeśli chcemy, mamy też możliwość ubezpieczenia siebie i naszych bliskich w dodatkowym planie na życie i zdrowie.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY TACK!

Liczy się to, że jesteśmy doceniani! Za każdy przepracowany rok możemy uczestniczyć w zyskach grupy Ingka w ramach Programu Lojalnościowego TACK! Po 5 latach nasze udziały zostaną przekazane do planu emerytalnego w postaci dodatkowych środków zgromadzonych za każdy pełny rok pracy w IKEA.

URLOP OJCOWSKI

Każdemu pracownikowi, który zostaje tatą, IKEA oferuje 4 dodatkowe tygodnie pełnopłatnego urlopu – można go wykorzystać najpóźniej do 18 miesiąca po narodzinach dziecka lub od momentu adopcji.

ŚWIĘTOWANIE JUBILEUSZY

Jubileusz stażu pracy to dla nas wyjątkowe wydarzenie. Chcemy je odpowiednio uczcić, dlatego z tej okazji każdy pracownik otrzymuje dodatkowy płatny urlop oraz dofinansowanie do odpoczynku lub kartę na zakupy w IKEA.

PREZENTY OKOLICZNOŚCIOWE

Gwiazdka, narodziny dziecka, ślub – w IKEA uwielbiamy świętować! Z okazji ważnych wydarzeń i świąt każdy pracownik otrzymuje prezent pod postacią bonu pieniężnego lub karty podarunkowej, które mogą zostać wykorzystane w dowolny sposób.

FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Jeśli z jakichś powodów znajdziemy się w trudnej sytuacji życiowej – zdrowotnej, materialnej lub rodzinnej – możemy uzyskać wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

DOFINANSOWANIE NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH

W Ingka BSC języki są dla nas niezwykle ważne – w codziennej pracy zdarza nam się używać 2 lub 3 języków! A jeśli potrzebujemy nauczyć się kolejnego, bo chcemy się rozwijać lub zmienić dział – mamy możliwość skorzystania z częściowego dofinansowania.

BIURO DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Nasze główne biuro zostało zaprojektowane zgodnie z ideą „Activity-based office”. Oznacza to, że jest podzielone na strefy odpowiadające różnym rodzajom zadań, jakie wykonujemy każdego dnia.