Dane kontaktowe

Ingka Business Service Center sp. z o.o.

Janki, Plac Szwedzki 3
05-090 Raszyn
wielkopolskie, Polska

twojastronapracy.ikea.pl

NIP: 5272625857

Poznaj nas

IKEA to nie tylko meble.

Group Shared Services (GSS) to globalna organizacja wchodząca w skład Grupy Ingka, świadcząca usługi z zakresu finansów i HR dla innych organizacji IKEA z całego świata. Swoje usługi GSS świadczy poprzez 3 centra serwisowe, zlokalizowane w Poznaniu, Szanghaju i Baltimore.

Ingka Business Service Center (wcześniej IKEA BSC) prowadzi usługi finansowo-kadrowe dla spółek IKEA z całej Europy. Nasz dział Usług Finansowych odpowiada za zadania z zakresu rozliczania zobowiązań, księgi głównej, administracji baz danych, wsparcia biznesu i rozliczania podróży służbowych. Do działu Usług HR należą natomiast zadania z zakresu kalkulacji wynagrodzeń, administracji personalnej i obsługi systemów HR.

Świadcząc nasze usługi, wspieramy działalność handlową IKEA w różnych krajach, gdyż efektywność operacyjna firmy pozwala skoncentrować się na tym, co najważniejsze – czyli na spotkaniu z klientem. Dziś w Poznaniu zatrudniamy juz prawie 500 pracowników.

Praca w IKEA Business Service Center

Kogo szukamy?

W Ingka BSC tworzymy warunki pracy i rozwoju  zawodowego dla osób o różnym wykształceniu, płci, narodowości, pochodzeniu etnicznym, możliwościach fizycznych, poglądach na życie i świat oraz w każdym wieku. Wspieramy różnorodność i czerpiemy z niej naszą siłę.

W zależności od stanowiska znajdą u nas zatrudnienie i rozwiną się zarówno osoby posiadające doświadczenie zawodowe, jak i studenci oraz absolwenci szkół na różnych etapach kształcenia.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy z domu
  • funkcjonalną przestrzeń biurowa – Activity Based Workplace
  • pracę z wyjątkową grupą pracowników IKEA

O innych benefitach pracy w Ingka BSC przeczytaj w zakładce Benefity.
 

Aplikuj do Ingka Business Service Center

Zajrzyj do zakładki Oferty pracy.

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy?

Zapraszamy na: https://twojastronapracy.ikea.pl

Zobacz co jeszcze IKEA może Ci zaproponować i aplikuj #poTwojemu!

Dopasuj nasze biuro do swoich potrzeb – znajdź swoje miejsce.

Wizją IKEA jest tworzenie lepszych warunków życia dla wielu ludzi, tą wizją kierowaliśmy się przy projektowaniu naszego biura, które opartę jest na koncepcji Activity Based Office. Koncepcja tak opiera się na podziale przestrzeni biurowej na kilka obszarów, z których pracownicy wybierają ten, który odpowiada akurat danej formie aktywności. W biurze dostępne są obszary zarówno do pracy indywidualnej jaki i grupowej, w ciszy i do pracy projektowej. Zależy nam na tym, by zachować specificzny charakter wnętrz IKEA, odzwierciedlający szwedzkość, prostotę i funkcjonalność. Myśląc o aranżacji wnętrz, mieliśmy na uwadze komfort naszych pracowników, ale duże znaczenie miał także wybór rozwiązań, które pozytywnie wpływałyby także na środowisko.

Zobacz zdjecia naszego biura i zrób sobie spacer po naszym biurze na Franowie!

Wirtualny Spacer
https://www.google.com/maps/@52.3798408,16.9836786,3a,75y,96.73h,91.12t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAF1QipNxtWG6Zv-iT_4HeIe1l1b6OKfCyj0lPhnmtMWK!2e10!7i10000!8i5000

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)