Dane kontaktowe

Ingersoll Rand

Cholerzyn 467
32-060 Liszki
małopolskie, Polska
Telefon: 12 618 99 00

www.irco.com/pl-pl

NIP: 6770023980

Witaj w Ingersoll Rand

Jesteśmy czołowym globalnym dostawcą profesjonalnych usług w dziedzinie technologii kontroli przepływu oraz wsparcia technicznego, świadczonych różnym klientom z wykorzystaniem szerokiej gamy niezawodnych marek. Od momentu założenia firmy 150 lat temu skupiamy się na dopracowywaniu rozwiązań technicznych zapewniających niezawodność i znakomitą wydajność przy jak najniższych wydatkach związanych z zużyciem energii oraz gotowych sprostać największym wyzwaniom klientów.

Cele i wartości

Myślimy i działamy jak właściciele.

Każdego dnia staramy się pomagać w zmienianiu codziennego życia na lepsze. Działamy w duchu przedsiębiorczości, która inspiruje do głębokiej troski o wszystkich ludzi i naszą planetę. Jesteśmy nastawieni na działanie, bierzemy na siebie odpowiedzialność i szybko podnosimy się po niepowodzeniach.

Dążymy do tego, aby nasi klienci odnosili sukcesy.

Szczycimy się innowacyjnymi rozwiązaniami, zaś naszym celem jest klarowne i otwarte działanie. Dążymy do utrzymania trwałych relacji z naszymi klientami i przyjmujemy na siebie wynikającą z tego odpowiedzialność. Zdajemy sobie sprawę, że klienci liczą na nas, poszukując niezbędnych, kluczowych i przełomowych rozwiązań.

Śmiało dążymy do celu, zachowując przy tym pokorę i uczciwość.

Wiara w siebie pozwala nam mierzyć się z najtrudniejszymi problemami, mimo to jesteśmy zakorzenieni w prawdziwym poczuciu pokory. Każdego dnia staramy się zdobywać zaufanie, zachowując uczciwość w naszych relacjach i postępując etycznie, bez względu na to, jak trudne jest wyzwanie. Mówimy szczerze i otwarcie, przyznajemy się do błędów i nieustannie staramy się być coraz lepsi.

Wspieramy zmotywowane zespoły.

Rozwijamy i celebrujemy kulturę obejmującą różne punkty widzenia, środowiska i doświadczenia. Dbamy o sprawiedliwe traktowanie i zapewnienie wszystkim równych szans. Wiemy, że w miejscu pracy, w którym ważne są poczucie integracji, przynależność i szacunek będą rozwijać się najbardziej utalentowani i kompetentni pracownicy.

Nasze przekonania i czyny charakteryzują się odpowiedzialnością.

Wspieramy rozwój zmotywowanych zespołów. Jako postępowe i dysponujące dużymi możliwościami globalne przedsiębiorstwo przemysłowe poszukujemy utalentowanych, proaktywnych i przedsiębiorczych kandydatów, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Zachęcamy naszych pracowników, aby działali niezależnie i brali na siebie odpowiedzialność za naszych klientów, za społeczności, w których działamy, a także za samych siebie. Oferujemy szeroki wachlarz opcji w zakresie budowania stabilnej i satysfakcjonującej kariery w innowacyjnej firmie. Dołącz do nas! — firmy o nowym, ekscytującym charakterze.

Pracownikom oferujemy:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Elastyczne godziny pracy (w zależności od zajmowanego stanowiska)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Szkolenia

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)