Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ING Tech Poland

Konduktorska 35
40-155 Katowice
śląskie, Polska

www.ingtechpoland.com

zdalny Onboarding

W tym niecodziennym czasie szczególnie dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników i kandydatów, dlatego pracujemy i rekrutujemy zdalnie. Wszystkie nasze otwarte rekrutacje są aktualne, utrzymujemy tempo i realizujemy założone cele. Zajrzyj na naszą stronę, wybierz ofertę dla siebie i aplikuj! https://ingtechpoland.com

Nasze rozmowy rekrutacyjne odbywają się obecnie przez Skype. Jeśli przygotowujesz się do takiej formy spotkania z nami, skorzystaj z kilku wskazówek:

  • Sprawdź połączenie Skype przed rozmową

Internet i Skype – tylko tyle potrzeba, abyśmy mogli z Tobą porozmawiać. Oczywiście, otrzymasz od nas wszystkie instrukcje techniczne, lecz aby nie tracić czasu i uniknąć stresu, zawczasu upewnij się, że wszystko działa jak należy.

  • Zapewnij sobie chwilę spokoju

W domu może być trochę „przeszkadzajek” :). Bardzo lubimy dzieci i zwierzęta w kadrach, jednak wszystko przebiegnie szybciej i sprawniej, jeśli zapewnisz sobie komfort rozmowy.

  • Ubierz się odpowiednio

Będziemy szczerzy – tak, zdarza się, że prowadzimy rozmowy, siedząc w spodniach dresowych. :) Ale co zadziwiające, dres z koszulą nawet ładnie się komponuje. Spróbuj! :)

  • Pytaj!

Sprzęt, jak to sprzęt, lubi nie działać, kiedy go potrzebujemy, więc nie obawiaj się zadawać pytań i prosić o powtórzenie, jeśli coś przerwało nasze połączenie. Obiecujemy, że my też będziemy się do tego stosować :)

Proste, prawda? Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

#RekrutujemyOdpowiedzialnie #zostańwdomu