Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ING Tech Poland

Konduktorska 35
40-155 Katowice
śląskie, Polska

www.ingtechpoland.com

Pierwsze kroki w świecie IT

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem i wiążesz swoją przyszłość z branżą IT – u nas możesz stawiać pierwsze zawodowe kroki pod czujnym okiem ekspertów w swojej dziedzinie. Szukamy młodych osób, pełnych pasji, zaangażowania i mocno zorientowanych na rozwój. Stażyści w ING Tech Poland już od samego początku biorą udział we wszystkich zadaniach realizowanych przez zespół, co umożliwia zdobywanie wiedzy i praktycznego doświadczenia zawodowego. Każdy z nas stawiał kiedyś pierwsze kroki, dlatego wspieramy, uczymy i cierpliwie odpowiadamy na każde pytania. Ambitni, dobrze rokujący stażyści zostają w naszej firmie na dłużej, podpisując z nami umowę o pracę.

Spotkajmy się!

Aby aplikować wystarczy przesłać do nas swoje CV z adnotacją, w którym obszarze chciałbyś odbyć staż. Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną  z udziałem managera jednostki, do której aplikujesz. Może się zdarzyć, że prosimy Cię o uzupełnienie testu online, który przybliży nam poziom Twojej wiedzy i umiejętności technicznych. Jeśli decyzja osób prowadzących rekrutację będzie pozytywna – witamy na pokładzie! Prawda, że proste?!

Minimalny okres stażu to 3 miesiące, a maksymalny – pół roku. Aplikować na nie można przez cały rok. Będąc stażystą, możesz brać udział w wewnętrznych szkoleniach prowadzonych przez naszych ekspertów w ramach Tech Academy.

Wiemy jak ważna dla młodego człowieka jest niezależność finansowa, dlatego każdy staż w naszej firmie jest płatny.

Akademia CRC (Corporate Readiness Certificate)

CRC to prestiżowy program dla studentów z największych śląskich uczelni. Wykłady i szkolenia organizowane w ramach tego programu obejmują obszar IT oraz zarządzanie w IT. 

Celem CRC jest pokazanie studentom sposobu, w jaki funkcjonują duże korporacje oraz czego będą wymagać od nich przyszli pracodawcy. W ramach projektu studenci mają możliwość pogłębienia swojej wiedzy i nabycia nowych, praktycznych umiejętności w zakresie IT. Akademia odbywa się corocznie w semestrze letnim roku akademickiego. Informacji o kolejnej edycji szukaj w biurze karier swojej uczelni lub na naszej stronie internetowej: www.ingtechpoland.com.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (186)