Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ING Tech Poland

Konduktorska 35
40-155 Katowice
śląskie, Polska

www.ingtechpoland.com

Szanujemy twój czas, dlatego nasz proces rekrutacji jest szybki, prosty i przyjemny!

ETAP 1

Daj się poznać! Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne. Jak to zrobić?

  • Odwiedź naszą stronę,
  • Wybierz stanowisko odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu,
  • Przygotuj CV. Upewnij się, czy zawiera ono aktualne dane kontaktowe i czy posiada klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych.
  • Wyślij swoje CV na adres [email protected]

ETAP 2

Jeśli pomyślnie przejdziesz wstępną weryfikację, zadzwonimy do Ciebie i zapytamy o szczegóły informacji, które przedstawiłeś w przesłanych do nas dokumentach. Nasi specjaliści zajmą Ci dosłownie 10 minut i zadadzą pytania odnośnie twojego doświadczenia zawodowego oraz oczekiwań względem nowego pracodawcy. Podczas tej rozmowy będziemy również chcieli sprawdzić Twoją znajomość języka angielskiego, więc przygotuj się na krótki dialog w tym języku.

ETAP 3

Następnym etapem jest bezpośrednie spotkanie, czyli tzw. rozmowa kwalifikacyjna. Pozwala ona na zweryfikowanie danych zawartych przez Ciebie w dokumentach aplikacyjnych oraz na zadanie dodatkowych pytań. Podczas spotkania omawiamy obszary interesujące z punktu widzenia firmy. W rozmowie uczestniczy osoba odpowiedzialna za rekrutację oraz manager jednostki, do której aplikujesz. Niektóre stanowiska wymagają również przeprowadzenia testów z zakresu technologii wykorzystywanych na stanowisku, na którym chcesz pracować. Jeśli będzie to konieczne w Twoim przypadku, poinformujemy Cię o tym w zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną. Kandydaci, którzy przychodzą na spotkanie do firmy, proszeni są o przyniesienie ze sobą referencji od poprzednich pracodawców. Dlatego zachęcamy, abyś jak najwcześniej zadbał o posiadanie takich dokumentów. Jest to mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny do uzyskania pracy u nas.

ETAP 4

Wiemy jak ważna dla każdego kandydata ubiegającego się o pracę jest informacja zwrotna o wyniku rekrutacji. Dlatego zawsze – niezależnie czy decyzja jest pozytywna czy też negatywna maksymalnie do dwóch tygodni od spotkania dostaniesz od nas informację zwrotną.

ETAP 5

Jeżeli pozytywnie przeszedłeś poprzednie etapy procesu rekrutacji - Witamy w ING Tech Poland!

Prawda, że to proste! Czekamy na Ciebie 365 dni w roku. Nie zwlekaj - dołącz na Nas!