Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ING Tech Poland

Konduktorska 35
40-155 Katowice
śląskie, Polska

www.ingtechpoland.com

Pracuj z nami

Wejdź do świata ING Tech Poland. Dołącz do zespołu ekspertów, poszerzaj wiedzę i rozwijaj razem z nami międzynarodowe projekty.

Zaprogramowałeś się na rozwój? Specjalizuj się w najlepszych technologiach: Microsoft Azure, Google Loud Platform, Java, .Net, Python, Linux, Kubernetes, Ansible, Gitlab, Angular, Tomcat, Kafka, Spark, Nessus, ElasticSearch, VMware i wieloma innymi.

Masz głowę pełną danych? Spełnij się w jednej z usług operacyjnych: modelowaniu ryzyka i walidacji modeli lub weź karty w swoje ręce i dołącz do jednostki odpowiedzialnej za procesowanie transakcji kartowych dla ING.

Pracując z nami:

  • poszerzasz swoją wiedzę, dzięki współpracy ze specjalistami i ekspertami,
  • podnosisz swoje kwalifikacje, dzięki możliwości zdobywania certyfikatów wiodących technologii informatycznych,
  • masz możliwość udziału w szkoleniach Tech Academy, gdzie wewnętrzni trenerzy dzielą się swoją wiedzą z zakresu rozwiązań dostarczanych naszym klientom,
  • masz szansę pracy nad międzynarodowymi projektami,
  • przekonasz się, co to znaczy zgrany zespół i świetna atmosfera.

Wejdź do świata ING TECH POLAND

W ING Tech Poland cenimy wiedzę i relacje. Pracujemy zwinnie, kreatywnie i nieustannie wymieniamy się doświadczeniami – edukujemy młodzież, kształtujemy specjalistów, rozwijamy ekspertów. Inspirujemy się nawzajem i wspieramy w osiąganiu celów.

Dostarczamy innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie.

W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne dostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Jak pracujemy

Stawiamy na zaufanie! Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, którym pozostawiamy dużą swobodę działania, aby pobudzać ich motywację oraz kreatywność. Squady mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne rozwiązania.

Działamy zgodnie z podejściem Agile, dzięki czemu elastycznie dostosowujemy się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

Ostatnie wpisy dla ING Tech Poland

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (148)