Dane kontaktowe

ING Tech Poland

Konduktorska 35
40-155 Katowice
śląskie, Polska

www.ingtechpoland.com

Wejdź do świata ING TECH POLAND

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne dostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Pracuj z nami

Dołącz do zespołu profesjonalistów i razem z nami realizuj międzynarodowe projekty!

Codziennie pracujemy z najlepszymi technologiami, takimi jak: Linux, Red Hat, Docker, Puppet, NGINX, GitLab, Angular, Tomcat, Hadoop, Nessus, Java, Apache, ElasticSearch, Vmware, .Net i wieloma innymi. Taka praca daje dużą satysfakcję - Ty też możesz się o tym przekonać.

Pracując z nami:

  • zwiększasz swoją wiedzę, dzięki pracy ze specjalistami i ekspertami;
  • podnosisz swoje kwalifikacje, dzięki możliwości zdobywania certyfikatów wiodących technologii informatycznych;
  • masz możliwość udziału w szkoleniach Tech Academy, gdzie wewnętrzni trenerzy dzielą się swoją wiedzą z zakresu rozwiązań dostarczanych naszym klientom;
  • masz szansę pracy nad ciekawymi, międzynarodowymi projektami;
  • masz okazję wyjazdu służbowego, a tym samym zobaczenia wielu ciekawych miejsc takich jak: Amsterdam, Bruksela, Londyn, Paryż, Moskwa, czy Singapur;
  • przekonasz się, co to znaczy zgrany zespół i świetna atmosfera.

Jak pracujemy

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

Ostatnie wpisy dla ING Tech Poland

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (166)