Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ING Tech Poland

Konduktorska 35
40-155 Katowice
śląskie, Polska

www.ingtechpoland.com

Pracuj z nami

Wejdź do świata ING Tech Poland. Dołącz do zespołu ekspertów i wytyczaj z nami kierunki rozwoju dla ING na całym świecie!

W ING Tech Poland na pierwszym miejscu stawiamy wiedzę i relacje z ludźmi, z którymi pracujemy. W naszej firmie zachęcamy do wymiany wiedzy, inspirowania się wzajemnie i bycia o krok do przodu – zarówno w życiu, jak i biznesie. Technologia oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam budować kompleksowe usługi oraz optymalizować istniejące procesy, dzięki czemu możemy przeprowadzać ING przez cyfrową transformację.

Pracując z nami:

  • poszerzasz swoją wiedzę, dzięki współpracy ze specjalistami i ekspertami,
  • podnosisz swoje kwalifikacje, dzięki możliwości zdobywania certyfikatów wiodących technologii informatycznych,
  • masz możliwość udziału w szkoleniach Tech Academy, gdzie wewnętrzni trenerzy dzielą się swoją wiedzą z zakresu rozwiązań dostarczanych naszym klientom,
  • masz szansę pracy nad międzynarodowymi projektami,
  • przekonasz się, co to znaczy zgrany zespół i świetna atmosfera.

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

Naszym znakiem firmowym jest technologia i doświadczenie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne.

Wejdż na pokład ING Tech Poland i specjalizuj się w najlepszych technologiach: Microsoft Azure, Google Loud Platform, Java, .Net, Python, Linux, Kubernetes, Ansible, Gitlab, Angular, Tomcat, Kafka, Spark, Nessus, ElasticSearch, VMware i wieloma innymi.

W naszej organizacji świat technologii idzie ręka w rękę z biznesem oraz usługami operacyjnymi. Rozwijaj się w jednym z poniższych obszarów:

RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Naszą ambicją jest budowa innowacyjnej społeczności skupionej na ryzyku i pozycji pracodawcy marzeń na warszawskim rynku pracy.

CardsHub jest kolejnym strategicznym obszarem utworzonym w ING Tech Poland. Odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym. Jest globalnym serwisem dedykowanym bankom ING i dostarcza usługi procesowania transakcji kartowych end-to-end.

Know Your Customer to usługa, której celem jest jak najlepsze poznanie klientów i ich zachowań. Składa się na nią obszar Post Transaction Monitoring – monitorowanie nietypowych transakcji oraz Customer Due Diligence – szczegółowa analiza sytuacji klienta.

Centralised People Services Hub
Obszar odpowiada za obsługę procesów HR w ramach Shared Service, tj.: Human Capital Management (HCM) oraz People Support. Zespół HCM zajmuje się administracją danych pracowniczych, tzw. lifecycle pracownika od momentu zatrudnienia aż po jego off-boarding. Z kolei People Support jest naszym centrum kontaktowym do obsługi zapytań związanych z HR.

ComplianceHub
Jednostka odpowiada za wdrożenie globalnej strategii związanej z Compliance. Zespół wspiera jednostki ING na całym świecie specjalistyczną wiedzą jako druga linia wsparcia w obszarze AML (anti-money laundering) oraz zapobieganiu przestępstwom finansowym (FCC).

Jak pracujemy

Stawiamy na zaufanie! Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, którym pozostawiamy dużą swobodę działania, aby pobudzać ich motywację oraz kreatywność. Squady mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne rozwiązania.

Działamy zgodnie z podejściem Agile, dzięki czemu elastycznie dostosowujemy się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

Ostatnie wpisy dla ING Tech Poland

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (273)