Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ING Hubs Poland

ul. Zabrska 19
budynek A2
40-083 Katowice
śląskie, Polska

inghubspoland.com

PIERWSZE KROKI ZAWODOWE

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem i chcesz postawić swoje pierwsze kroki zawodowe w świecie biznesu - u nas możesz zdobywać doświadczenie pod czujnym okiem ekspertów w swojej dziedzinie! Szukamy osób pełnych pasji, zaangażowania i mocno zorientowanych na rozwój. Stażyści w ING Hubs Poland już od samego początku biorą udział we wszystkich zadaniach realizowanych przez zespół, co umożliwia zdobywanie wiedzy i praktycznego doświadczenia zawodowego. Każdy z nas stawiał kiedyś pierwsze kroki, dlatego wspieramy, uczymy i cierpliwie odpowiadamy na każde pytania. Ambitni, dobrze rokujący stażyści zostają w naszej firmie na dłużej, podpisując z nami umowę o pracę.

SPOTKAJMY SIĘ!

Aby aplikować wystarczy przesłać do nas swoje CV z adnotacją, w którym obszarze chciałbyś odbyć staż. Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną  z udziałem managera jednostki, do której aplikujesz. Może się zdarzyć, że prosimy Cię o uzupełnienie testu online, który przybliży nam poziom Twojej wiedzy i umiejętności Jeśli decyzja osób prowadzących rekrutację będzie pozytywna – witamy na pokładzie! Prawda, że proste?!

Minimalny okres stażu to 3 miesiące. Aplikować na nie można przez cały rok. Będąc stażystą, możesz brać udział w wewnętrznych szkoleniach prowadzonych przez naszych ekspertów.

Wiemy jak ważna dla młodego człowieka jest niezależność finansowa, dlatego każdy staż w naszej firmie jest płatny.

PROGRAM CRC (CORPORATE READINESS CERTIFICATE)

CRC to prestiżowy program dla studentów z największych polskich uczelni. Wykłady i szkolenia organizowane w ramach tego programu umożliwiają studentom poszerzanie horyzontów i odkrywanie nowych technologii oraz umiejętności miękkich i wiedzy biznesowej.

Celem CRC jest pokazanie studentom sposobu, w jaki funkcjonują duże korporacje oraz czego będą wymagać od nich przyszli pracodawcy. W ramach projektu studenci mają możliwość pogłębienia swojej wiedzy i nabycia nowych, praktycznych umiejętności, a w efekcie zwiększenie swojej szansy na rynku pracy. Program odbywa się corocznie w semestrze letnim roku akademickiego. Informacji o kolejnej edycji szukaj w biurze karier swojej uczelni lub na naszej stronie internetowej:  https://inghubspoland.com/.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (55)