Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ING Hubs Poland

ul. Zabrska 19
budynek A2
40-083 Katowice
śląskie, Polska

inghubspoland.com

Pracuj z nami

Wejdź do świata ING Hubs Poland. Dołącz do zespołu ekspertów i wytyczaj z nami kierunki rozwoju dla ING na całym świecie!

Jesteśmy integralną częścią ING, cenimy wiedzę, relacje, inspirujemy się nawzajem i wspieramy w osiąganiu celów. Do niedawna byliśmy znani jako ING Tech Poland. Zmieniliśmy jednak nazwę naszej firmy na ING Hubs Poland, aby lepiej odzwierciedlić szeroki zakres naszych usług, wychodzących także poza obszar technologii.

Dzięki doświadczeniu, które łączy IT ze znajomością sektora finansowego oraz umiejętnościom budowania produktów i kompleksowych usług, mamy w ING unikalną pozycję. Wykorzystujemy ten potencjał, aby optymalizować procesy i przeprowadzać jednostki biznesowe przez cyfrową transformację.

Pracując z nami:

  • poszerzasz swoją wiedzę, dzięki współpracy ze specjalistami i ekspertami,
  • podnosisz swoje kwalifikacje, dzięki możliwości zdobywania certyfikatów,
  • masz możliwość udziału w wewnętrznych szkoleniach, gdzie nasi wewnętrzni trenerzy dzielą się swoją wiedzą z zakresu rozwiązań dostarczanych klientom,
  • masz szansę pracy nad międzynarodowymi projektami,
  • przekonasz się, co to znaczy zgrany zespół i świetna atmosfera.

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

Jesteśmy jednym z globalnych hubów, świadczących usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. W ramach naszych obszarów IT zajmujemy się bezpieczeństwem IT, usługami zdalnymi i aplikacyjnymi oraz hostingiem. Natomiast nasze usługi operacyjne świadczone są przez jednostki, takie jak: RiskHub, CardsHub, Know Your Customer, Centralised People Services Hub czy ComplianceHub. Od prawie 20 lat podejmujemy się wyzwań i udowadniamy, że jesteśmy godnym zaufania partnerem wspierającym ING w cyfrowej transformacji.

Wejdż na pokład ING Hubs Poland i specjalizuj się w najlepszych technologiach: Microsoft Azure, Google Cloud Platform, Java, .Net, Python, Linux, Kubernetes, Ansible, Gitlab, Angular, Tomcat, Kafka, Spark, Nessus, ElasticSearch, VMware i wieloma innymi.

W naszej organizacji świat technologii idzie ręka w rękę z biznesem oraz usługami operacyjnymi. Rozwijaj się w jednym z poniższych obszarów:

IT Security to obszar mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa klientom ING za pomocą analizowania, monitorowania, wdrażania oraz audytowania środowiska IT. Nasi eksperci specjalizują się w monitorowaniu zdarzeń bezpieczeństwa, zgodności technicznej oraz skanowaniu podatności.

Hosting to usługa, w ramach której zarządzamy kompleksowymi systemami operacyjnymi, bazami danych, oprogramowaniem pośredniczącym (Platform as a Service) oraz usługami wsparcia aplikacji biznesowych. Wszystko zgodnie z modelem IaaS.

Application services to obszar, którego celem jest rozwijanie oraz doskonalenie istniejących rozwiązań - od aplikacji i platform, po zaawansowany system transferu plików, sieci połączeń czy zarządzania i przetwarzania danych.

Remote services odpowiada za zarządzanie systemami operacyjnymi, bazami danych i oprogramowaniem pośredniczącym na zasobach znajdujących się w centrum danych klienta.

RiskHub jest Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Naszą ambicją jest budowa innowacyjnej społeczności skupionej na ryzyku i pozycji pracodawcy marzeń na warszawskim rynku pracy.

CardsHub jest kolejnym strategicznym obszarem utworzonym w ING Hubs Poland. Odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym. Jest globalnym serwisem dedykowanym bankom ING i dostarcza usługi procesowania transakcji kartowych end-to-end.

Know Your Customer to usługa, której celem jest jak najlepsze poznanie klientów i ich zachowań. Składa się na nią obszar Transaction Monitoring – monitorowanie nietypowych transakcji oraz Customer Due Diligence – szczegółowa analiza sytuacji klienta.

Centralised People Services Hub to usługi, które realizowane są w obszarach: Human Capital Management (Zarządzanie zasobami ludzkimi), Recruitment Admin (Administracja rekrutacji), Contact Centre (Centrum kontaktowe).

Compliance Hub to jednostka odpowiadająca za wdrożenie globalnej strategii związanej z Compliance. Zespół wspiera jednostki ING na całym świecie specjalistyczną wiedzą, jako druga linia wsparcia w obszarze AML (anti-money laundering) oraz zapobieganiu przestępstwom finansowym (FCC).

Jak pracujemy

Stawiamy na zaufanie! Podstawą naszej organizacji są nieduże zespoły, którym pozostawiamy dużą swobodę działania, aby pobudzać ich motywację oraz kreatywność. Zespoły mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne rozwiązania.

Działamy zgodnie z podejściem Agile, dzięki czemu elastycznie dostosowujemy się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

Ostatnie wpisy dla ING Hubs Poland

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (53)